Jezus. Mistrz duchowości

978-83-7505-338-8
Jezus, duchowość, religia, katolicyzm
religia
Jaakow

JEZUS Jakie znaczenie mają Jego czyny? Skąd czerpał wzorce? Jaki kierunek wskazał nadziei? Jakie praktyczne konsekwencje wypływają z Jego nauki? W jaki sposób Ewangeliści interpretują w Nim tajemnice całego kosmosu? Życie Jezusa objawia się jako Przesłanie. A jest to przesłanie tak przystępne, że i dzisiaj wpływa na nasze życie. Ta interesująco napisana książka łączy w sobie informacje historyczne z refleksją kontemplacyjną.

źródło opisu: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=31094

źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=31094