Ewolucja czarów

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Evolutionary Witchcraft
83-7377-228-6
Magia, Ezoteryka, Psychotronika

Ta książka może być niebezpieczna-bo przekształca i rozwija. Opowiada o tym, jak zmienić codzienność w naszym życiu. To doskonała książka dla tych, którzy pragną czegoś więcej od życia niż tylko podstaw. To podręcznik dla tych, którzy szukają głębszej praktyki i dla tych, którym nie chodzi o księgę zaklęć. To co zaskakuje w tej książce, to wielość i różnorodność ćwiczeń oraz ich prostota. Wystarczy parę minut dziennie, aby to co współcześni nazywają "psychologią podświadomości" a starożytni "magią", zaczęło pojawiać się w Twoim życiu...

źródło opisu: http://www.dobreksiazki.pl/b8261-ewolucja-czarow.htm

źródło okładki: http://www.dobreksiazki.pl/okladki/duze/ewolucja-czarow-o8261.jpg

ag0701 | 2015-05-17

Tak! Tak! Tak! Świetna książka napisana przez pogańską i społeczną aktywistkę. Traktuje o tradycji Feri, ale nie tyko, bo Coyle przyznaje, że inspiruje się wieloma tradycjami i ruchami. Praktyczne ćwiczenia i ciekawe rozważania. Zamiast głupkowatych zaklęć, czytelnik/czytelniczka znajdzie tu narzędzia do transformacji samego/samej siebie.

Ludzie zaznajomieni z Wicca mogą odkryć, że to, o czym pisze Coyle jest inne, ale to dobrze, bo w czarostwie istnieje wiele ścieżek, a nazywanie ich wszystkich Wicca, szkodzi tak Wicca, jak i pozostałym.

Tytuł? Minus. "Evolutionary Witchcraft" to po prostu "Ewolucyjne czarostwo/czarownictwo" - nie "Ewolucja czarów". Rozumiem jednak, że dla potrzeb marketingowych, zdecydowano się na takie tłumaczenie tytułu.

Bura | 2015-05-12
Limetka | 2015-01-04