Magia Drzew i Kwiatów

Tłumaczenie: Marek Czekanski
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Kasia

Kwiaty i drzewa czczono od wieków, uznając ich świętość i potężne właściwości magiczne. Ucząc się odczytywania ich przekazów, pogłębiamy swoją więź z przyrodą, a przez to umacniamy zdrowie fizyczne, emocjonalne i duchowe. W książce tej opisano historię, zastosowania lecznicze oraz efekty działania magicznego ponad stu popularnych ziół, drzew i kwiatów. Możliwości wykorzystywania magii...

W książce tej opisano historię, zastosowania lecznicze oraz efekty działania magicznego ponad stu popularnych ziół, drzew i kwiatów. Możliwości wykorzystywania magii przyrody są praktycznie niewyczerpane – od ochronnego spryskiwania domu olejkiem różanym przez uprawę ogródka kwiatowego do przyciągania dobrych duchów...

źródło opisu: okladka

źródło okładki: zdjecie autorskie

Bardzo fajna książka. Autor opisał wiele nie tylko leczniczych ale i magicznych zastosowań ziół, drzew i kwiatów. W książce znajduje się horoskop który mówi nam jakie kwiaty,olejki, rośliny oraz drzewa są przyjazne naszemu znakowi zodiaku. Jest tu wszystko o aromaterapii, masażu oraz afrodyzjakach.polecam :)

Athoualia | 2018-09-07
Przeczytana: 07 września 2018

W przyjazny sposób dla Czytelnika autor opisał wykorzystanie kwiatów i drzew na tle historycznym. Niektóre informacje o wykorzystaniu pewnych roślin się powtarzają. Na pewno jest to coś dla głodnych wiedzy odmiennych sztuk wróżenia, ale dla mnie - w pewien sposób przekoloryzowane. Uwaga - jak każda książka z KDC - ma korektę tekstu kiepskiej jakości.

Magdalena | 2018-07-18
Przeczytana: 22 sierpnia 2018