Opowieści piaskowego dziadka

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
978-83-7512-533-7
dzieci, opowieści na dobranoc
Marta Bilewicz

Oto pięknie ilustrowany zbiór bajeczek dla najmłodszych dzieci. Mały czytelnik znajdzie w tej książce nowe, pouczające i czarujące historyjki na dobranoc. Wszyscy rodzice mogą je czytać dzieciom przed snem, gdyż są to opowieści znanego z telewizyjnych dobranocek Piaskowego Dziadka.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/en/catalog/1965...(?)

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/typo3temp/pics/bb740e5be8.jpg

Marta Bilewicz | 2012-03-06
Przeczytana: 05 marca 2012

Bardzo ciepłe i ciekawe bajeczki dla młodszych dzieci. Jest tu historyjka o wróbelku, który chciał nauczyć się śpiewać i w tym celu wyruszył w podróż za ocean, jest opowieść o czerwonym kapeluszu, który potrafi przenosić noszącego go człowieka w dowolne miejsce na świecie, jest też opowieść o dziewczynce olbrzymce Grandzie i wiele innych. Bardzo przyjemna lektura dla dzieci i ich rodziców. Opowiastki przykuwają uwagę i są bardzo nietuzinkowe. Książka nam się ogromnie podobała i na pewno będziemy do niej wracać.

Miśka | 2012-12-02
eufrozyna_perkalik | 2012-11-27