Trening siłowy. Mechanika mięśni. Poprawna technika wykonywania 65 ćwiczeń oporowych

Tłumaczenie: Andrzej Niewiarowski
Wydawnictwo: Aha!
Muscle mechanics. Correct technique for 65 resistance training exercises
ćwiczenia siłowe, poradnik
poradniki

Dzięki oprawnej technice ćwiczeń uzyskasz optymalny przyrost masy mięśniowej! Z Mechaniki mięśni dowiesz się, jak trenować, aby uzyskać siłę, poprawić rzeźbę i wielkość mięśni, stosując 65 najskuteczniejszych ćwiczeń na wszystkie główne grupy mięśniowe. W książce znajdziesz ilustracje anatomiczne i zalecenia od eksperta, dzięki którym poznasz technikę, ułożenie ciała i pozycje pozwalające na najskuteczniejsze ćwiczenie wybranych mięśni.

Dzięki prezentowanym trzem programom:

na siłę bazową,
sprawność całego ciała i
zaawansowane trenowanie określonych partii ciała

dowiesz się, w jaki sposób łączyć ćwiczenia w progresywne programy siłowe. I dzięki zmianie intensywności, liczby powtórzeń, czasu odpoczynku i kolejności wykonywanych zadań programy te można dostosować do własnych potrzeb, żeby osiągać krótko- i długoterminowe cele treningowe.

Ekspert treningu siłowego i instruktor Instytutu Coopera - Everett Aaberg - jest jednym z czołowych instruktorów i autorów w dziedzinie treningu siłowego. W Mechanice mięśni kładzie on nacisk na mechanikę treningową mającą na celu pomóc w maksymalnym zwiększeniu korzyści i zminimalizowaniu ryzyka kontuzji.

źródło opisu: Wydawnictwo Aha!, 2009

źródło okładki: http://www.wydawnictwoaha.pl