101 pozycji sexualnych

Wydawnictwo: Buchmann
poradniki

Od najdawniejszych czasów istniały traktaty opisujące różne pozycje, które można przyjmować w trakcie aktu seksualnego. Najsłynniejszym z nich jest Kamasutra. Istnieją również inne, mniej znane, ale jednakowo zajmujące i ciekawe, jak Ananga Ranga czy księgi z alkowy starożytnych Chin. Ta wiedza na temat miłości łączy się teraz ze współczesnymi poglądami na sex w książce, która bada sekrety wszystkich miłosnych pozycji, od najbardziej klasycznych i konwencjonalnych po najodważniejsze, a nawet pra

Kornelia | 2011-02-03
Przeczytana: 03 lutego 2011

Dla mnie ocena tylko dobra z plusem, wiele pozycji podobnych do siebie. Myślę, że mogę polecić wspólną lekturę z drugą połówką, parom w trwałych, silnych związkach, czującym się ze sobą pewnie i swobodnie. Można zaczerpnąć pewne inspiracje (np. konieczność wstawienia wanny do łazienki:)), znaleźć coś dla siebie. My natomiast świetnie się bawiliśmy czytając tą książkę, śmiejąc się do łez nad opisami niektórych pozycji typu: "koniecznie trzeba ją wykorzystać, czyniąc pikantne komentarze na temat tego, co chcielibyśmy zrobić, a nie możemy":)) Na pewno książka nie dla każdej pary, zależy od łączącej was więzi i podejścia, trzeba znać dobrze drugą osobę, by wiedzieć, jak zareaguje. Najważniejsze, by zabierając się do praktyki, nie zapominać o wzajemnej czułości i "patrzeniu na siebie z miłością", o czym również przypomina książka.

onatonieona | 2016-01-21
czarnadalia21 | 2015-09-10