Jak się poznaliśmy

Wydawnictwo: Ładne Halo
stonoga

„Jak się poznaliśmy” to wyszywana i wycinana ze skrawków materiału oraz papieru opowieść o samotności, mrożonej zupie, wózku widłowym, miłości w fabryce i przy kuchennym stole, z romantyczną sceną pocałunku i „kto wie jakim” zakończeniem. Nie pada w niej ani jedno słowo, a wszystko o tym jak się tytułowo poznaliśmy, każdy może opowiedzieć sobie własnymi słowami, oglądając kolorowe i trochę dziecięce ilustracje. W oryginale książeczka to w całości ręcznie wykonany artbook. Literki na okładce zwężają się im bliżej końca linijki, a na niektórych nitkach zaplątały się supełki – ale każdy przyzna, że ta obrazkowa historia ma w sobie dzięki temu mnóstwo ciepłego uroku.

źródło opisu: http://www.ladne-halo.pl/jak-sie-poznalismy/

źródło okładki: http://www.ladne-halo.pl/jak-sie-poznalismy/