Książki, nowe media i ich czasoprzestrzenie

źródło okładki: http://www.buw.uw.edu.pl/images/nabytki/czerwiec2009/13.jpg

isabelle142 | 2017-05-10
Na półkach: Przeczytane, Studenckie
Przeczytana: 06 maja 2017

Rozczarowała mnie ta pozycja. Wypożyczyłam ją w nadziei, że przyda mi się podczas pisania eseju na zaliczenie z jednego przedmiotu. Tymczasem coś zapewne z niej zaczerpnę, jednak znacznie mniej, niż przypuszczałam. Dużo słów o niczym, a większość książki to zlepek cytatów, z czego przy niektórych nóż się w kieszeni otwiera, taki to bełkot lub herezje.

Ktrzn Jnt | 2013-04-07
Przeczytana: 19 marca 2013

Praca mocno naukowa, w dużym stopniu składa się z interesujących cytatów, błyszczących mocniej niż słowa Autorki. Jest to dość kłopotliwe, bo by umieścić w bibliografii jakiś fragment - i tak trzeba sięgnąć po książki, których tytuły znajdują się w licznych przypisach. Tak czy inaczej - książka jest warta uwagi, objętościowo niewielka, napisana sprawnie i lekko.

Modrzew | 2012-03-05
Homo_Mediaevalis | 2015-01-06