Vademecum Zamku Warszawskiego

Wydawnictwo: Interpress
83-233-1818-9
historia
Aesir

W poniższej publikacji przedstawiona została historia Zamku Królewskiego w Warszawie od czasów I Rzeczypospolitej aż do współczesności. Autor opisuje m.in. architekturę obiektu, aranżację przestrzenną, wyposażenie, a także przemiany na przestrzeni burzliwych dziejów Polski. Wydanie wzbogacone zostało o reprodukcje historyczne, obrazy, ryciny, zdjęcia archiwalne oraz plany architektoniczne...

Wydanie wzbogacone zostało o reprodukcje historyczne, obrazy, ryciny, zdjęcia archiwalne oraz plany architektoniczne Zamku Królewskiego.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie