Słownik tematyczny języka niemieckiego dla licealistów i studentów

Wydawnictwo: Kanion
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Słownik zawiera ok. 15 000 słów i wyrażeń w starannie wybranych grupach tematycznych. Pełna korelacja z programami szkolnymi oraz z większością kursów językowych renomowanych wydawnictw niemieckich. Idealna pomoc w przygotowaniu do zajęć lekcyjnych oraz prac domowych skupionych wokół danego tematu. Niezastąpiony przy powtórkach przed egzaminami. Kompletny indeks niemiecki umożliwia wykorzystanie słownika w sposób konwencjonalny.

źródło opisu: Wydawnictwo Kanion, 1993

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

| 2012-03-03
Przeczytana: 2009 rok

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Najlepszy słownik języka niemieckiego jaki kiedykolwiek miałam. Główne zalety to podział na poszczególne kategorie tematyczne oraz podział słów na wyrażenia m.in. czasownikowe, przymiotnikowe, rzeczownikowe oraz potoczne.

Nemesis | 2013-09-06
Wiewiórzyna | 2015-09-18