9788320040227
poradniki

Otyłość jest wielkim problemem współczesnego społeczeństwa, który dotyka coraz większej liczby ludzi na całym świecie. Towarzyszy wielu chorobom występującym u osób dorosłych i dzieci oraz często prowadzi do niepełnosprawności, problemów z płodnością, depresji i wyobcowania. Generuje ogromne koszty ekonomiczne i społeczne. Książka zawiera praktyczne porady i zalecenia specjalistów z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie, mogą z niej korzystać zarówno pacjenci, jak i lekarze podstawowej opieki zdrowotnej.

atenette | 2015-12-28
Agata | 2013-07-24