Poszła na całość

Tłumaczenie: Edyta Jaczewska
Wydawnictwo: Amber
She Went All the Way

Wszystko jest tak, jak Lou sobie wymarzyła. Osiągnęła sukces. Jej scenariusze filmowe są rozchwytywane. Zdobyła popularność i powodzenia. Ale dobra passa się kończy. Dlaczego właśnie teraz? Dlaczego Bruno zostawia ją dla aktoreczki! Lou nie chce pracować nad nowym serialem z nadętym gwiazdorem (choćby był najseksowniejszym facetem na świecie)! I nie chce wylądować razem z nim w samym środku alaskiej głuszy po podejrzanej katastrofie helikoptera!

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2006

źródło okładki: Wydawnictwo Amber, 2006

Kasia1101998 | 2016-02-16

Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie wiem co mnie skusiło do przeczytania tej książki ,ale to był ogromny błąd. Dawno nie męczyłam się z żadną książką jak z tą. Nie polecam, dla mnie sama strata czasu.

książek: 1934
wrzos118 | 2017-07-22

Banalna historia. Dwoje nie cierpiących się osób nagle dostrzega w sobie nawzajem coś atrakcyjnego i pociągającego. Jednak Meg Cabot zrobiła z tego zabawną i ekscytującą powieść, przeplatając wątek miłosny z kryminalnym. Świetna akcja i parodia Hollywood. Można się nieźle pośmiać podczas czytania!

unforgivable | 2017-02-06
Przeczytana: 15 stycznia 2017

Książka z gatunku lekkich, łatwych i przyjemnych. Nic mocno skomplikowanego coś pomiędzy harlequinem a Norą Roberts w sam raz na odstresowanie przy którym nie trzeba myśleć.

NevilCross | 2018-11-22
Vemona | 2018-10-08