Ocaleni przez anioły. Jak otrzymać anielskie wsparcie

Tłumaczenie: Magdalena Rydzewska
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Saved by an angel
anioły, cuda
Nostariel

Publikacja ta zawiera dziesiątki relacji osób, zarówno dorosłych jak i dzieci, którzy otrzymali pomoc wprost z niebios. Na ich modlitwy odpowiedzieli aniołowie, Jezus i inni duchowi nauczyciele, jak i ich... bliscy zmarli. Część z nich odnalazła bezpieczną drogę do domu, inni zostali uzdrowieni, a jeszcze inni znaleźli proste rozwiązanie sytuacji, która była pozornie niemożliwa do rozwiązania. Czasami pojawiał się na ich drodze życzliwy nieznajomy, który pomogał wyjść z opresji, a następnie w ułamku sekundy znikał. Doreen spisała ich historie i stworzyła unikalny pamiętnik niebiańskich interwencji.
Co więcej, Autorka również Tobie oferuje tygodniowy program, który uczyni Cię bardziej podatnym na anielskie podszepty i wskazówki płynące wprost z niebios.

Świat jest pełen trudności i zagrożeń. Dobrze mieć Anioła Stróża.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.merlin.pl

Tytuł : Ocaleni przez anioły (Saved by an angel).
Autor : dr Doreen Virtue
Wydawnictwo : Studio Astropsychologii
Liczba stron : 328
Data wydania : 2012
Dostępność : Książkę można nabyć w sklepie internetowym talizman.pl

Modlitwę do Anioła Stróża zna chyba każde dziecko. W waszych domach na pewno wiszą też obrazy przedstawiające tych skrzydlatych pomocników Boga. Najbardziej znanym z aniołów będzie Gabriel, który to zwiastował Maryi radosną nowinę. Jednak poza figurkami aniołków czy pięknych twarzy spoglądających na nas z obrazów - nasza wiedza o aniołach raczej się kończy.

Jak mówi znane powiedzenie : "Gdy trwoga to do Boga", gdyż to do Niego modlimy się najczęściej w różnych intencjach. Jednakże jak pragnie nam uświadomić autorka dr Doreen Virtue, to właśnie Anioł Stróż jest naszym największym obrońcom i pomocnikiem. Taką misję mają aniołowie na ziemi. Wspierać i chronić ludzi na rozkaz Boga.

W książce znajdziemy relacje dziesiątek ludzi : dorosłych i dzieci, którzy doznali...

Amarisa | 2012-10-16
Przeczytana: 15 października 2012

Autorką książki pt "Ocaleni przez anioły. Jak otrzymać anielskie wsparcie" jest dr Doreen Virtue. Zdobyła doktorat z psychologii. Jest jasnowidzem. Niejednokrotnie bierze udział w znanych programach telewizyjnych, jak np. "Oprah", CNN czy też "The View". Jej artykuły można znaleźć w wielu zagranicznych magazynach. Twierdzi, że potrafi komunikować się ze światem aniołów. Do napisania niniejszej publikacji skłoniło ją wydarzenie, którego była uczestniczką. W 1995 roku była ofiarą napadu uzbrojonego przestępcy i jest pewna, że swe życie zapewnia opiece, jaką sprawuje nad nią jej Anioł Stróż. Postanowiła dotrzeć do ludzi, którzy byliby skłonni podzielić się z nią podobnymi historiami; wydarzeniami, w których czynny udział brały istoty pozaziemskie.

Jestem osobą wierzącą. Wierzę w Boga oraz anielskie istoty, które pomagają chronić ludzkie istnienia na całym świecie. Poza tym lubię czytać historie, które trudno wytłumaczyć w racjonalny sposób. Opowieści, które skłaniają nas do...

Ramon | 2012-10-07
Przeczytana: 07 października 2012

Niezła książka. Jej podstawową wadą jest to, że sporo historii wydaje się nieco naciąganych. Ale są i takie opowieści, w których z pewnością nie mamy do czynienia z bujną wyobraźnią uczestnika wydarzenia lub nadinterpretacją faktów, lecz z rzeczywiście niezwykłymi, nawet cudownymi zdarzeniami.
Warto przeczytać, aby wiedzieć, że takie zdarzenia mają miejsce.

Po zapoznaniu się z pozycją Dr Doreen Virtue pt. "Dar od Aniołów. Karty misji życiowej" miałam chęć zgłębić się w kolejne dzieło autorki. Tym razem sięgnęłam po książkę poświęconą świadectwom ludzi, którzy doświadczyli anielskiego wsparcia. Jakie były moje wrażenia?

Istnienie Aniołów - prawda czy mit? Jedni uważają to za bajeczkę dla niegrzecznych dzieci, inni wierzą, bo sami doświadczyli ich pomocy. Jakie jest ich zadanie? Trwanie i dbanie o bezpieczeństwo, dawanie delikatnych znaków, aby ocalić swojego podopiecznego. Ale czy każdy zwraca na te sygnały uwagę? "Ocaleni przez Anioły. Jak otrzymać anielskie wsparcie" jest zbiorem świadectw ludzi, którzy otrzymali sygnały ratujące ich przed niebezpieczeństwem.

Pierwszym świadectwem zamieszczonym w książce jest historia kobiety, która miała wizję wypadku samochodowego. Poprosiła chłopaka o zwolnienie i zapięła pasy. Kilka sekund później zderzyli się z samochodem jadącym zdecydowanie za szybko. Skutki były zdecydowanie mniejsze, niż...

iza122 | 2012-10-16

Czy zdarzyło ci się kiedyś zgubić w lesie, w mieście do którego przyjechałeś pierwszy raz, a nieznajomy wskazał ci drogę? A może miałeś proroczy sen, który cię ostrzegał przed niebezpieczeństwem lub ujrzałeś ostre światło, pochodzące nie wiadomo, z której strony? Być może na swojej drodze spotkałeś anioła i nawet o tym nie wiesz!
Dr.Doreen Virtue jest doktorem psychologii i jasnowidzem, który komunikuje się ze światem aniołów. Jest autorką wielu książek, wydawanych na całym świecie. Dziś skupie się na jasnej z nich - "Ocaleni przez anioły"
Książka "Ocaleni przez anioły" w dużej części skupia się na opowieściach ludzi, którzy wierzą w to, że zostali ocaleni przez anielskie istoty. Ich historie są różne, trochę nieprawdopodobne, a jednak coś się w nich kryje. Anioły ostrzegły ich przed niebezpieczeństwem w różny sposób. Jedni mieli wizję, inni sen, a jeszcze innych oślepiło światło. Co niektórzy mieli okazję ujrzeć anioła w jego prawdziwej postaci.
Autorka twierdzi, że anioły nas...

Cornelie | 2012-05-05

„Ukazała mi się tylko ten jeden raz. Jestem jednak świadoma jej obecności, słyszę ją w głowie i – co najważniejsze – słucham jej. Zachęcam cię, byś także wsłuchał się w ten głos. Anioły czekają na twoje zaproszenie. Kochają cię. Namawiam cię, byś zaufał i otworzył swoje serce, a otrzymasz ich miłość i opiekę.”

Każdy z nas wie co nieco o aniołach. Od małego uczymy się, że to skrzydlate stworzenia, których celem jest zapewnienie nam bezpieczeństwa. Obserwują nas. Wiemy o tym z kościoła, z Biblii, z opowieści. Ale czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się nad tym tak naprawdę? Czy wierzymy w to, że faktycznie istnieją?

W dobie technologii, gdzie wszystko musi zostać sprawdzone na gruncie naukowym, paranormalne zdarzenia nie są brane na serio. Raczej traktuje się je z przymrużeniem oka, nie wierząc, że mogą obok nas pojawiać się duchy, a co dopiero anioły. Doreen Virtue próbuje nam pokazać, że takie myślenie jest całkowicie mylne, a aniołowie od zawsze pomagają nam w życiu.

Książka...

vilandra | 2012-08-19

Twórczość Doreen Virtue mnie oczarowała, dlatego z przyjemnością sięgnęłam po kolejną pozycję z jej dorobku literackiego. Tym razem jest to książka "Ocaleni przez anioły - jak otrzymać anielskie wsparcie", która pomogła mi odzyskać wiarę w obecność Aniołów i ich wsparcie :) Sama koncepcja nie wzięła się znikąd; autorka poparła ją doświadczeniami innych, tworząc książkę, będącą zbiorem relacji wielu osób; zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy spotkali na swej drodze Aniołów i uzyskali od nich pomoc w trudnych chwilach swojego życia :) Historie zawarte w książce są niesamowite i wyjątkowe. Przywracają uśmiech na twarzy i dodają wiary, która jest niezbędna, jeśli samemu chce się doświadczyć obecności naszych Aniołów Stróżów :) Pozycja ta podzielona jest na dwie części; pierwsza zawiera relacje tych, którzy przeżyli wydarzenia związane z boskimi istotami, w drugiej zaś autorka pokazuje nam "drogę", dzięki której sami będziemy mogli spotkać Anioły :)) "Ocaleni przez anioły - jak...

Antagonista Esklaważu | 2017-09-02
| 2012-08-14