Vampirella 01 (2011)

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Vampirella". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Dymanite Entertainment
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
angielski
Immortalon

Immortalon | 2012-03-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy

Wznowienie kultowego komiksu, którego początki sięgają 1969 roku. Tytułowa bohaterka staje naprzeciw hordom wampirów dowodzonych przez samego Draculę. Ale to nie on będzie jej największym przeciwnikiem, albowiem na drodze Vampirelli staje ktoś o wiele potężniejszy i po stokroc bardziej złowrogi...

Vampirella w wydaniu Dynamite to z pewnością pozycja ciekawa, która ma za zadanie ponownie odbudowac wizerunek pięknej pogromczyni demonów. Ci, którzy nigdy dotąd nie mieli styczności z tą bohaterką śmiało mogą zapoatrzec się w tę serię.
Moim zdaniem jedynym mankamentem wznowienia jest "kreska" - o wiele bardziej podobają mi się poprzednie serie wydawnicze tego komiksu. Nie zmienia to faktu, że osobom lubującym się w wampirycznej tematyce, komiks powinien jak najbardziej przypaśc do gustu.

Edyta | 2017-02-26
narsilion | 2012-09-12