Przekroczyć własne życie

Tłumaczenie: Jarosław Głodek
Wydawnictwo: W drodze
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Outlive your life. You were made to make a difference
978-83-7033-785-8
życie chrześcijańskie
religia
Wiola

Chcesz przeżyć własne życie w taki sposób, żeby świat i ludzie cieszyli się, że na nim żyłeś? Ale jak tego dokonać? Max Lucado przedstawia sto dwadzieścia odpowiedzi na to pytanie, tyle ilu było mieszkańców Izraela. Członkowie młodego Kościoła w Jerozolimie, rybacy, poborcy, nie posiadający nic wspólnego z hierarchią wysokiej władzy świątynnej czy cesarskiej. Tamci ludzie nie posiadali nic,...

Max Lucado przedstawia sto dwadzieścia odpowiedzi na to pytanie, tyle ilu było mieszkańców Izraela. Członkowie młodego Kościoła w Jerozolimie, rybacy, poborcy, nie posiadający nic wspólnego z hierarchią wysokiej władzy świątynnej czy cesarskiej. Tamci ludzie nie posiadali nic, poza ogniem, który pomógł im zmienić świat. Autor przekonuje, w swojej książce, że nie wolno tracić ognia i odwracać się od szans, bo inaczej nasze życie traci swój sens.

Sięgnij po kolejny poradnik Maxa Lucado, który nie pozostawi Cię obojętnym na dar życia!

źródło opisu: W drodze, 2011

źródło okładki: www.wdrodze.pl

Wiola | 2012-05-31
Przeczytana: 10 lutego 2012

Otwiera oczy i zwraca uwagę na działanie. Mobilizująca.

Tomasz Kwasik | 2014-06-07
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradniki