poradniki

Tapety to doskonały materiał do dekoracji ścian cieszą oczy barwą, fakturą, wzorem. Pozwalają stworzyć nastrojowe wnętrze, naszemu mieszkaniu nadadzą modny wygląd oraz sprawią, że duże pomieszczenia staną się przytulne. Maskują wady ścian zasłaniają pęknięcia i przykrywają nierówne powierzchnie. Właściwie położone dadzą wrażenie wyższych wnętrz oraz poszerzą optycznie wąskie przestrzenie. To poradnik, którego lektura da ci wiedzę potrzebną do położenia tapety w sposób fachowy i trwały. Po jej przeczytaniu nie będziesz miał problemów z wyborem odpowiedniego wzoru i koloru tapety, dowiesz się jakich użyć narzędzi i jak dobrze przygotować powierzchnię przed rozpoczęciem pracy. Porady ekspertów pomogą ci krok po kroku położyć tapetę na ścianach, we wnękach, wykuszach, trudno dostępnych miejscach oraz na suficie. Jeśli po raz pierwszy zamierzasz kłaść tapetę ten poradnik dostarczy ci niezbędnej wiedzy. Jeśli robiłeś to już wcześniej i chcesz podnieść swe umiejętności znajdziesz tu liczne fachowe porady i inspirujące pomysły.

amyfoster | 2016-06-05
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać