Kompozycje kwiatowe Wokół Wielkanocy

poradniki

Siostra ALBINA KłUSEK jest autorką albumu aKompozycje kwiatowe w kościelea, który okazał się wielkim sukcesem wydawniczym.Prezentowany obecnie album zawiera nowe kompozycje siostry Albiny przeznaczone na Wielki Post i Wielkanoc, w tym stroiki wielkanocne. Uzupełniają je bukiety na stoły oraz kompozycje kwiatowe w koszach.Album został pomyślany jako praktyczna pomoc dla osób zajmujących się dekoracjami kwiatowymi, nie tylko w kościele. z myślą o początkujących zamieszczono w nim porady ułatwiające stopniowe poznawanie tajników warsztatu.

evax | 2012-09-30