Hevnen
978-83-7640-094-5
Kaktus_xD

Johanna martwi się o córki. Anne jest dziwnie milcząca, natomiast Ingeborg - wściekła, bo matka nie pozwala jej jechać do Kopenhagi. Johanna czuje potrzebę porozmawiania z kimś o swoich problemach. Zwraca się do Małego, który jednak ma swoje kłopoty i nie może jej pomóc. Niech nikt nie myśli, że można bezkarnie skrzywdzić Anne. Milczała o zbrodni Lingego, bo postanowiła srogo na nim się...

Niech nikt nie myśli, że można bezkarnie skrzywdzić Anne. Milczała o zbrodni Lingego, bo postanowiła srogo na nim się zemścić. Czy da radę? Czy zemsta nie obróci się przeciwko niej?

źródło opisu: Wydawnictwo Elipsa, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie