Droga do Miłości

Seria: Wyspy Szczęścia
Wydawnictwo: Aramis
Road to love
Netus17

Ann Dawson przeciągnęła dłonią po ladzie i z niesmakiem spojrzała na zakurzoną rękawiczkę. Otrzepawszy pył obiegła wzrokiem na wpół puste, zakurzone półki. Pożółkła od starości lodówka również nie wyglądała zbyt zachęcająco. Dopiero teraz, kiedy zobaczyła już to wszystko, ogarnęły ją wątpliwości. Czy razem z siostrą podjęły słuszną decyzję? Jednak jeśli Terry Dawson, która z rękami opartymi na biodrach stała teraz na środku małego sklepu spożywczego, wątpiła w słuszność ich decyzji, to wcale tego nie okazywała.

źródło opisu: Aramis, 1993

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Aleksandra | 2014-01-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Aramis
Przeczytana: 04 stycznia 2014

Ot tak, można przeczytać. Wielce nie porywa, ale też nie nudzi. A jeśli chodzi o miłość, to cały czas miałam wrażenie, że jest to sprawa drugorzędna, co wcale nie ujmuje tej książce. Dobra na wieczór, niewymagająca lektura.

Wandzia | 2017-09-15
Na półkach: Przeczytane, 2017