Dziewczyna z wyspy

5 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Blue skies : white sands
832382844X
Netus17

Nadine siedziała po turecku na podłodze strychu. Na jej kolanach leżała kupka starych, pożółkłych fotografii. Łzy spływały jej po policzkach, a zdjęcia rozmazywały się przed oczami. Na pierwszym zdjęciu widoczny był przystojny młody mężczyzna w marynarskim mundurze. Czapkę miał zawadiacko przekrzywioną na bakier i obejmował kobietę, która, uśmiechając się, spoglądała na niego zakochanym...

Na pierwszym zdjęciu widoczny był przystojny młody mężczyzna w marynarskim mundurze. Czapkę miał zawadiacko przekrzywioną na bakier i obejmował kobietę, która, uśmiechając się, spoglądała na niego zakochanym wzrokiem.
Fotografia była czarno-biała, ale Nadine wiedziała, że kobieta miała
kasztanowe włosy.

źródło opisu: Aramis, 1992

Aleksandra | 2014-01-06
Na półkach: Aramis

Bardzo przyjemnie się czyta ;)

Aga | 2014-03-02
Na półkach: Harlequin