Księga feng shui

Wydawnictwo: Elipsa
poradniki

Począwszy od poznania podstawowych zasad feng shui, przez właściwe rozplanowanie pomieszczeń w domu, a skończywszy na receptach pozwalających uporać się z codziennymi problemami, ten kompletny przewodnik pokazuje nam wszystko, co powinniśmy wiedzieć o tej wschodniej sztuce. Książka zawiera rady, które przydadzą się osobom planującym przeprowadzkę, m.in. wskazówki, jak wybrać meble i kiedy zdecydować się na zmianę wystroju wnętrz. Pokazuje, w jaki sposób można zastosować reguły feng shui do każdego aspektu życia, w tym urządzania domu, dbałości o zdrowie, pielęgnowania znajomości, zarządzania finansami i karierą, a także do rozwijania własnej sfery duchowej.

Natala | 2012-08-19
rowena77 | 2011-06-03