Geomancja Wróżebna

ABC de la geomancie
83-7377-054-2
Geomancja; Wróżenie
Adam

Geomancja, bardzo prosta, a zarazem dokładna sztuka przepowiadania przyszłości, spokrewniona z numerologią, astrologią, z pentaklami i z magią to dokładna i intuicyjna wiedza, dająca odpowiedź na każde zadane pytanie, niezależnie od jego tematu. Ten bardzo prosty system wróżebny oparty na intuicyjnym kreśleniu znaków pochodzi ze Wschodu i znany był Chińczykom, Persom, Chaldejczykom, Egipcjanom i Babilończykom wieki przed naszą erą.

16 figur geomantycznych w różnych konfiguracjach odkryje przed Tobą tajemnice przyszłości, rozświetli Twoją drogę poznania, pozwalając lepiej zrozumieć swój los, siebie, bliskich i świat wokół Ciebie. Przy ich interpretacji nieocenioną pomocą jest ta książka, w bardzo przejrzysty sposób podająca wykładnię przepowiedni. Znaczeń nie trzeba uczyć się na pamięć, wystarczy zrozumieć powiązania między figurami geometrycznymi.

Przy patrzeniu w przyszłość należy być gotowym i odważnym, i nie zapominać o tym, że człowiek cieszy się całkowitą wolnością, że wyroki losu może przezwyciężyć wolą i wytrwałością. To jedna z łask - obok miłości, wiary i prawdy - której Ci udzielono.

źródło opisu: http://www.talizman.pl/geomancja-wroebna-p-1768.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/product_thumb.php?img=image...»