Londyn - Miasta świata

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miasta świata". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pascal
judy

Londyn w pełnym blasku: największe atrakcje, najlepsze galerie, najbardziej magiczne zaułki, najgłośniejsze kluby i nastrojowe kafejki. Z tym przewodnikiem odkryjesz najsłynniejsze zabytki i fascynujące tajemnice brytyjskiej metropolii. Dzięki przewodnikowi: - Jeszcze przed podróżą zasmakujesz w urokach Londynu - wzbogacony o piękne fotografie tekst to nie tylko rzetelna informacja, ale i...

Dzięki przewodnikowi:
- Jeszcze przed podróżą zasmakujesz w urokach Londynu - wzbogacony o piękne fotografie tekst to nie tylko rzetelna informacja, ale i pasjonująca opowieść o blaskach i cieniach wielkiego miasta.
- Bez trudu odnajdziesz najważniejsze londyńskie atrakcje dzięki kolorystycznie wyodrębnionym częściom książki.
- Rozrywka i zakupy będą czystą przyjemnością - wystarczy rzut oka na listę lokalizacji i wszystko jasne.
- Zanurzysz się w klimacie miasta, spacerując ze szczegółowym planem w ręku.
- Odwiedzisz wszystkie istotne punkty miasta, korzystając ze szczegółowych planów.
- Zjesz tak, jak lubisz - korzystając z rekomendacji naszych ekspertów.
Nocleg nie będzie przykrym zaskoczeniem - przewodnik zawiera kompletną bazę hoteli, począwszy od ekonomicznych rozwiązań po lokalizacje luksusowe.
- Dłuższy pobyt urozmaicisz krótkimi wypadami za miasto, gdzie świat wygląda całkiem inaczej.
- Wrócisz szczęśliwy - praktyczne wskazówki uwolnią Cię od zbędnego stresu w nowym miejscu.

źródło opisu: Pascal, 2009

źródło okładki: www.ksiegarnia.pascal.pl