Okładka książki Błogosławiona Anna Katarzyna Emmerich. Stygmaty i wizje

papier
Gośka
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

OD NAJMŁODSZYCH LAT BÓG DAŁ JEJ WIZJE, DZIĘKI KTÓRYM SAMA ZROZUMIAŁA I PRZEKAZAŁA INNYM TAJEMNICE WIARY. Na podstawie jej wizji dokonano odkryć archeologicznych (m.in. odnaleziono dom Matki Bożej w Efezie), a Mel Gibson zrealizował swój film Pasja. Ani badania kościelne z 1813 r., ani niezwykle brutalne badania naukowe przeprowadzone w roku 1819 na polecenie władz Królestwa Pruskiego, nie zdołały...

Na podstawie jej wizji dokonano odkryć archeologicznych (m.in. odnaleziono dom Matki Bożej w Efezie), a Mel Gibson zrealizował swój film Pasja. Ani badania kościelne z 1813 r., ani niezwykle brutalne badania naukowe przeprowadzone w roku 1819 na polecenie władz Królestwa Pruskiego, nie zdołały udowodnić oszustwa w kwestii stygmatów i nie przyjmowania pokarmów przez Annę Katarzynę.

PASJONUJĄCA BIOGRAFIA BŁ. ANNY KATARZYNY EMMERICH (1774-1824) - MNISZKI Z DÜLMEN, JEDNEJ Z NAJBARDZIEJ NIEZWYKŁYCH POSTACI W DZIEJACH KOŚCIOŁA I MISTYKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ.

źródło opisu: Wydawnictwo AA

źródło okładki: http://www.religijna.pl/product_info.php/manufactu...»