Błogosławiona Anna Katarzyna Emmerich. Stygmaty i wizje

papier
Gośka
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

OD NAJMŁODSZYCH LAT BÓG DAŁ JEJ WIZJE, DZIĘKI KTÓRYM SAMA ZROZUMIAŁA I PRZEKAZAŁA INNYM TAJEMNICE WIARY. Na podstawie jej wizji dokonano odkryć archeologicznych (m.in. odnaleziono dom Matki Bożej w Efezie), a Mel Gibson zrealizował swój film Pasja. Ani badania kościelne z 1813 r., ani niezwykle brutalne badania naukowe przeprowadzone w roku 1819 na polecenie władz Królestwa Pruskiego, nie...

Na podstawie jej wizji dokonano odkryć archeologicznych (m.in. odnaleziono dom Matki Bożej w Efezie), a Mel Gibson zrealizował swój film Pasja. Ani badania kościelne z 1813 r., ani niezwykle brutalne badania naukowe przeprowadzone w roku 1819 na polecenie władz Królestwa Pruskiego, nie zdołały udowodnić oszustwa w kwestii stygmatów i nie przyjmowania pokarmów przez Annę Katarzynę.

PASJONUJĄCA BIOGRAFIA BŁ. ANNY KATARZYNY EMMERICH (1774-1824) - MNISZKI Z DÜLMEN, JEDNEJ Z NAJBARDZIEJ NIEZWYKŁYCH POSTACI W DZIEJACH KOŚCIOŁA I MISTYKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ.

źródło opisu: Wydawnictwo AA

źródło okładki: http://www.religijna.pl/product_info.php/manufactu...»

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników

Miłość we śnie
Tłumaczenie snów
erotycznych wedle nauki
Skorzystaj z przedwojennego
sennika i poznaj prawdę o sobie...
i o przedwojennej Polsce.

Zaznacz - jeśli we śnie:

Kalendarium literackie
  • Arthur Conan Doyle
    156. rocznica
    urodzin
    Być może nie świecisz jak słońce, ale potrafisz wyprowadzić z mroku. Niektórzy ludzie, sami pozbawieni geniuszu, posiadają niezwykłą moc budzenia go w innych. Chcę powiedzieć, drogi przyjacielu, że jestem ci bardzo zobowiązany.
  • John Flanagan
    71. rocznica
    urodzin
    Muszę to sobie zapamiętać, na wypadek, gdyby kiedyś zaczęło mnie to obchodzić.
  • Andy Andrews
    56. rocznica
    urodzin
    Możesz robić co chcesz, możesz dokonać wszystkiego, czego pragniesz. Nigdy nie brakuje Ci pieniędzy, a czas nie jest Twoim wrogiem. Jeśli naprawdę chcesz dokonać w życiu czegoś wielkiego, może ci brakować jedynie pomysłu. Czas i pieniądze to tylko kwestia odpowiedniej perspektywy.
  • Mikołaj Chylak
    40. rocznica
  • Gérard de Nerval
    207. rocznica
    urodzin
    Przede mną wisiał na ścianie zegar wiejski, a na zegarze – ptak, który zaczął mówić jak osoba żywa. Pomyślałem, ,że dusza mojego przodka mieszka w tym ptaku; lecz nie więcej zdziwiła mnie jego mowa i sposób wypowiadania się, jak to, żem się widział przeniesiony o jeden wiek wstecz. Ptak mówił mi o o... pokaż więcej
  • Michał Markowski
    59. rocznica
  • Victor Hugo
    130. rocznica
    śmierci
    - Nicponiu! Skradłeś mojej żonie całusa! - Ja? Niech mnie pan zrewiduje!
  • Krzysztof Boruń
    15. rocznica