A jednak miłość

Un`altra storia
1999-01-01
1999-01-01
Joanna Kluza

Dobrze mi się czytało tę książkę Marii Venturi.
Sprawiło to jej lekkie pióro i jakaś taka zdolność do odmalowania rzeczywistości jak z filmowego planu. Nie darmo jest na autorką scenariuszy filmowych.
Sama opowieść przypadło mi do gustu. Połknęłam ją w jeden dzień.
Trochę dramatyczna i melodramatyczna, włoska w stylu.
Sporo tych nieszczęść spadło na barki Chiary, której życie obfituje w dramatyczne wydarzenia zarówno w pierwszej jak i w drugiej części. Nie czytałam pierwszej, ale w ogóle mi to nie przeszkadzało w odbiorze książki.
Fajna treściwa powieść obyczajowa z elementami psychologii bez zbędnych dłużyzn. A na końcu oczekiwany happy end.

Dobrze mi się czytało tę książkę Marii Venturi.
Sama opowieść przypadło mi do gustu. Połknęłam ją w jeden dzień.
Trochę dramatyczna i melodramatyczna, włoska w stylu.
Sporo tych nieszczęść spadło na barki Chiary, której...

Lekkie pióro Marii Venturi przypadło mi do gustu. W dwa dni pochłonęłam historię o losach Chiary, której życie zarówno w pierwszej jak i w tej części nie oszczędza.
Fajna powieść psychologiczno-obyczajowa, bez zbędnego rozpisywania się, zmierzająca do happy endu.
Polecam

Polecam

Wciągająca lektura, dobrze zarysowane psychologicznie postacie, czuje się napięcie. Polecam, zwłaszcza na ponure jesienne wieczory.

Przepiękna historia, druga część opisującs losy Chiary.

Przepiękna historia, druga część opisującs losy Chiary.

2 część po Zwycięstwo miłości

2 część po Zwycięstwo miłości

bardzo bardzo fajna książka :)

bardzo bardzo fajna książka :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 3b. Życie jest nowelą [ 📚 ]
  • 2009
  • 5b. Priorytety ⭐️⭐️[Kiedyś przeczytam]
  • 1c. Wszystko co ❤️ [Elektroniczna biblioteczka]
  • Dramat/Obyczajowa

Dodaj cytat z książki A jednak miłość