A jednak miłość

Tłumaczenie: Joanna Kluza
Un`altra storia

"Nowa powieść psychologiczno-obyczajowa znanej pisarki i dziennikarki włoskiej, autorki "Zwycięstwa miłości". 'Nigdy więcej nikogo nie pokocham, nie będę miała żadnych złudzeń' - przyrzekła sobie, gdy los, który jej nie oszczędzał, zadał kolejny cios: śmierć męża. Postanowiwszy zerwać z przeszłością, Chiara z przybraną córką przeprowadza się do Rzymu, gdzie raz jeszcze próbuje ułożyć sobie...

'Nigdy więcej nikogo nie pokocham, nie będę miała żadnych złudzeń' - przyrzekła sobie, gdy los, który jej nie oszczędzał, zadał kolejny cios: śmierć męża. Postanowiwszy zerwać z przeszłością, Chiara z przybraną córką przeprowadza się do Rzymu, gdzie raz jeszcze próbuje ułożyć sobie życie. Z czasem udaje się jej zapomnieć o bolesnych doświadczeniach, jednakże z trudem odzyskaną równowagę burzy tragiczny wypadek córeczki..."

źródło opisu: Wydawnictwo

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

lila | 2016-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2016

Lekkie pióro Marii Venturi przypadło mi do gustu. W dwa dni pochłonęłam historię o losach Chiary, której życie zarówno w pierwszej jak i w tej części nie oszczędza.
Fajna powieść psychologiczno-obyczajowa, bez zbędnego rozpisywania się, zmierzająca do happy endu.
Polecam

| 2013-09-01
Przeczytana: 21 sierpnia 2013

To druga część "Zwycięstwa miłości" (którego niestety nie miałam okazji przeczytać).
Powieść z serii "herbatka, kocyk i jeden wieczór". Pomimo, że szybko się czyta, ma na do przekazania mnóstwo prawd życiowych, emocji, wartości.
Chiara jest ciągle doświadczana przez los-zdrada męża, jego powrót z nieślubną córeczką, wreszcie śmierć męża... Jak wiele zniesie? Czy dostanie jakąkolwiek nagrodę za swoją pokorę?

Polecam
Anka

Jolanta | 2013-11-06
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Wciągająca lektura, dobrze zarysowane psychologicznie postacie, czuje się napięcie. Polecam, zwłaszcza na ponure jesienne wieczory.

Elli | 2012-08-27
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, 2009
Przeczytana: 2009 rok

Przepiękna historia, druga część opisującs losy Chiary.

alexis | 2012-04-16

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

bardzo bardzo fajna książka :)

Beciach | 2012-04-27

2 część po Zwycięstwo miłości