Gerard Cieślik. Urodzony na boisku

Wydawnictwo: Krzysztof Zioło
83-923542-1-4
sport
Damian

"Nie ulega wątpliwości, że gdyby na świat przyszedł w czasach wszechobecnej telewizji, Jego nazwisko jednym tchem wymawiano by nie tylko w kraju nad Wisłą. Wyprzedził swoją epokę - to najkrótsza i najczęściej powtarzana opinia o Gerardzie Cieśliku, jednym z największych polskich piłkarzy."
(cytat ze wstępu autora)

źródło opisu: sendsport.pl

źródło okładki: sendsport.pl

| 2015-06-29

Wielki piłkarz i wielki człowiek. Gatunek na wymarciu. Pan Gerard kochał Ruch i Chorzów ponad wszystko, prawdziwy patriota lokalny a do tego był świetnym piłkarzem. Nażelowani lalusie chodzący po galeriach zamiast trenować, Gerard Cieślik to był PAN PIŁKARZ a wy jesteście tylko kopaczam

| 2015-05-17

Niesamowita opowieść o niesamowitym człowieku. Takich ludzi już dzisiaj nie ma.
Wspaniały piłkarz, który nie zaistniał w świecie gdyż był lokalnym patriotą, kochał Ruch i Chorzów ponad wszystko. Nażelowane lalusie co się nazywacie piłkarzami, czytajcie i bierzcie przykład.

ElGreguito | 2016-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2016