Na dobre i złe dni

Tłumaczenie: Magdalena Stankiewicz
Cykl: Córka morza (tom 30)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
I gode og onde dager
Halina

Pewnego zimowego dnia z gór schodzi lawina, czyniąc we wsi wielkie zniszczenia. Elizabeth przyjmuje do swojego domu kilku poszkodowanych i pozwala im zamieszkać w Dalsrud. Nie podejrzewa, że spowoduje to poważniejsze konsekwencje, niż mogła przewidzieć. Steffen nadal szuka sposobu, by przysporzyć Elizabeth kłopotów. Oświadcza się Hensine, a ona przyjmuje oświadczyny. Jeżeli się pobiorą, będzie mógł wykorzystać Hensine, by zaszkodzić Elizabeth i jej bliskim. Któregoś późnego wieczoru Elizabeth i Jens postanawiają wykąpać się w morzu. Niczym dwoje młodych zakochanych beztrosko bawią się w wodzie, całkiem nieświadomi niebezpieczeństwa, które spotka ich następnego dnia.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: www.literia.pl