Zgłosuj na książki roku 2017

Cena milczenia

Tłumaczenie: Karolina Drozdowska
Cykl: Córka morza (tom 20)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Fortielsens pris
romans, saga córka morza
Halina

Mąż Bergelle chce zamordować i ją, i Elizabeth. Jego palec spoczywa na spuście. To, co dzieje się chwilę potem, wywraca całe życie w Dalsrud do góry nogami. W szpitalu dla obłąkanych Lina kłóci się z Anichen, swoją jedyną tu przyjaciółką. Kobieta nie otrzymuje od Jensa żadnych wiadomości, w końcu przestaje nawet myśleć o powrocie do domu. W tym czasie w Dalsrud pojawia się nieznajoma kobieta. Jest piękna, bogata i wyrafinowana, doskonale wie, jak owinąć sobie mężczyznę wokół palca. Oślepiony jej urodą Kristian nie widzi, kim w rzeczywistości jest ponętna kokietka.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: www.literia.pl

Karolina M | 2012-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2012

Książka jest bardzo ciekawa(tak jak wszystkie części z resztą). Szczególnie koniec bardzo mnie wciągnął. Mam nadzieję, że kolejne części będą jeszcze bardziej ciekawe ;)

themadeofstarlight | 2017-07-08
Przeczytana: 2011 rok