Mój psiak jest podobny do mnie

Wydawnictwo: Debit
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Nikodem

Sympatyczna kartonowa książeczka, która na pewno przypadnie do gustu zarówno małym łobuziakom jak i grzecznym dziewczynkom. Zabawny i lekki jak piórko wierszowany tekst opowiada o przyjaźni i wspólnych psotach, które tak lubią wszystkie dzieci. A kolorowe ilustracje z mnóstwem szczegółów i ukrytych pod klapkami niespodzianek, zainteresują nawet najbardziej wymagających młodych czytelników.

źródło opisu: Wydawnictwo Debit, 2011

źródło okładki: www.wydawnictwo-debit.pl

Na półkach: Przeczytane, Debit

Jest to bardzo ładna, króciutka i wierszowana historyjka o małej dziewczynce, a dokładniej o jej piesku.
Wymienia ona po kolei w czym jest do nie podobny jej piesek. Tak jak ona bardzo lubi psoty, uwielbia serek, kocha kąpiele, nie lubi spać, za to bardzo lubi razem ze swoją panią patrzeć w nocy na niebo.

Wierszyk jest bardzo fajny, a książka trafiła do nas w idealnym czasie ;)
Od kilku dni mamy w domu naszego wymarzonego szczeniaka więc książeczka o piesku ogromnie ucieszyła Nikusia :)

Książka ta jest bardzo kolorowa ze ślicznymi ilustracjami oraz sztywnymi stronami. Jednak jej największym plusem są otwierane okienka, które znajdziemy praktycznie na każdej stronie :)
Nikodem oczywiście jest zachwycony tymi okienkami i mimo, że książeczka idealnie nadaje się już dla maluszków to u nas również zrobiła furorę.
Połączenie tych okienek z wierszykiem oraz jego ulubionym zwierzaczkiem daje idealny efekt :)

Maja | 2013-02-07
Na półkach: Przeczytane, Maluchy