Kompozycje kwiatowe Wokół sakramentów

poradniki

Kolejny album z serii Kompozycje kwiatowe. Zawiera nowe kompozycje siostry Albiny wykonywane w związku z udzielaniem sakramentów (chrzest, komunia, bierzmowanie, święcenia kapłańskie, śluby). Zapewne szczególnym powodzeniem będą cieszyć się kompozycje przeznaczone na uroczystość I Komunii świętej, które mogą stanowić inspirację dla osób dekorujących kościoły na tę okazję. Dekoracje ślubne prezentowane są w węższym zakresie, gdyż będzie im poświęcony jeden z kolejnych tomów.