Sukces w twoich rękach

83-901949-0-2
Biblistyka
religia
Larysa

Sukces jest ucieczką od miernoty i niepowodzenia, a nie drabiną do bogactwa czy znaczenia. Prawdziwy sukces polega na rozwinięciu danego nam przez Boga potencjału, dlatego jest tak indywidualny, jak różne są nasze pasje i osobowości. Książka ta dopomoże ci odnaleźć życiową misję oraz rozwinąć potrzebne do jej realizacji talenty. Pod warunkiem... że szczerze pragniesz wzrostu. Większość ludzi obiera status quo, choć to recepta na regres. Tylko niewielu ma silne pragnienie, aby wzrastać Ta książka jest dla nich.

źródło opisu: Wydawnictwo Betezda 2003

źródło okładki: Wydawnictwo Betezda 2003

Larysa | 2012-02-23
Przeczytana: 23 lutego 2012

Książkę otrzymała już dawno temu – nie wiem jakim cudem umknęła mi recenzja do niej. Na szczęście dzięki przypomnieniu Agaci mogę zaprezentować wam poradnik który naprawdę wart jest uwagi.

„Sukces w twoich rękach” autorstwa A. J. Palla to kompendium wiedzy jak być szczęśliwym i żyć zgodnie z zasadami które sami sobie tworzymy. Zawarte w książe wskazówki w umiejętny sposób kierują nas na odpowiednie ścieżki pytań na które tak ciężko było znaleźć nam odpowiedzi.

„ Z tego świata nie zabierzemy niczego poza charakterem.”

Lektura podzielona jest na 3 części, w których znajdują się poszczególne podrozdziały takie jak: „Dokąd zmierzasz?, Cechy ludzi sukcesu czy Jasna strona Twoich problemów”. Umiejętność lekkiego przekazywania informacji jest wielkim plusem – każda informacja skłania do myślenia, lecz nie zmusza nas do zgodzenia się z danym stwierdzeniem. Dodatkowo zawarte w ramkach cytaty oraz interesujące ilustracje w piękny sposób wzbogacają książkę, która naprawdę cieszy oko....

ananda | 2014-04-09
Chaoticreader | 2016-11-17