Ściągawka z dojrzewania

Wydawnictwo: Świat Książki
9788324720149
poradniki
agnieszka

Świetny poradnik dla nastolatek napisany przez lekarza ginekologa. Autorka wyjaśnia zmiany hormonalne, tłumaczy jak pokochać swoje zmieniające się ciało, jak walczyć ze złym nastrojem i depresją. Radzi, co wziąć pod uwagę, rozpoczynając życie seksualne. Informuje jak dbać o zdrowie i pielęgnować ciało: od depilacji po środki higieniczne. Lekki, zabawny i komunikatywny styl, charakterystyczny dla języka współczesnych dziewcząt.

źródło opisu: www.matras.pl

źródło okładki: www.matras.pl

aleksandrakoziol33 | 2012-06-27

Książka bardzo fajnie wyjaśnia problemy oraz zmartwienia nastolatków . Jest oparta na prawdziwych historiach i opowiada je sama pani ginekolog. :)

agi97 | 2016-07-28
wonderfulife | 2013-02-02