Świetlisty wąż

Wydawnictwo: Centrum
Serpent of Light
Ala

Książka ta nie jest wprawdzie kontynuacją dzieł Drunvalo Melchizedeka pt. "Pradawna tajemnica Kwiatu Życia", tom I i II, oraz "Życie w przestrzeni serca", lecz w naturalny sposób rozszerza informacje przekazywane we wcześniejszych opracowaniach. Tym razem Drunvalo skupia się na opisie procesu ruchu Kundalini Matki Ziemi w drodze do swojego nowego domu. Niegdyś jej siedzibą była Lemuria,...

Niegdyś jej siedzibą była Lemuria, potem przeniosła się na Atlantydę, a następnie do Himalajów. Każda jej przeprowadzka zmieniała nasze pojęcie odnośnie tego, co oznacza duchowość, płeć i serce. Tym razem Świetlisty Wąż przeniósł się w Andy.

W "Świetlistym Wężu" Drunvalo opowiada historię swoich trzydziesto-pięcio letnich wysiłków w służbie dla Matki Ziemi. W książce tej podróżujesz z nim wokół świata, podczas gdy podąża on za swoim prowadzeniem oraz rosnącą wewnętrzną wiedzą. Jego opowieść jest żywym ciągiem ceremonii pomagających leczyć serca, łączyć energie, uzdrawiać pradawny brak równowagi, czy mówiąc krótko -wznosi naszą świadomość co do niepodzielności życia we wszechświecie.

Pozwól, aby książka ta służyła Ci w wydobyciu głębokich wspomnień dotyczących tego kim jesteś i dlaczego znalazłeś się w tym miejscu.

źródło opisu: Wydawnictwo CENTRUM, 2009

źródło okładki: http://www.wydawnictwocentrum.pl/drunvalo_melchize...»

BlackWidow | 2014-09-26
Przeczytana: 26 września 2014

bardzo ciekawa i neisamowita, chociaż brakowało trochę szczegółów, które pozostały niedopowiedziane...

Maciej Gutowski | 2014-11-26
Aryman_ | 2013-03-30