Jak zrobić karierę

Tłumaczenie: Juliusz Kydryński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wyd. II". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Houghton Mifflin
In-laws and Outlaws
Alex

"Ludzie wyobrażają sobie, że zrobią karierę w rolnictwie, nauce, hodowli bydła, literaturze lub antropologii. Każdy widzi siebie jako pilota doświadczalnego, tajnego agenta, asa reporterów lub cowboya. Jeśli im się powiedzie, wszystko kończy się przy biurku i wydaje się, że w praktyce nie ma wielkiej różnicy, czy biurko to znajduje się na uniwersytecie, poligonie rakietowym czy w Pentagonie. Cokolwiek się zdarzy biurko czeka na każdego z nas. Równie dobrze moglibyśmy zdać sobie z tego sprawę od początku i rozpocząć karierę tak, jak mamy zamiar ją kontynuować. A skoro raz usiedliśmy za biurkiem, problem nasz polega na tym, w jaki sposób przenosić się od biurka do biurka, dopóki nie osiągniemy szczytu piramidy."

źródło opisu: Z przedmowy autora

Joanna Frankowska | 2015-09-24