Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Da Capo
Hollywood Madam
83-7157-145-3
Kami

Hollywood produkuje nie tylko filmy. Hollywood produkuje również seks. Hollywood sprzedaje seks. Hollywood kupuje seks. Całe Hollywood zamarło z przerażenia, gdy Alex Adams, właścicielka jednego z najbardziej ekskluzywnych domów publicznych na świecie, postanowiła ujawnić, kto w tym mieście kupuje seks. Nie tylko kto, ale także dlaczego, od kogo i za ile! Alex Adams, legendarna...

Hollywood produkuje nie tylko filmy.
Hollywood produkuje również seks.
Hollywood sprzedaje seks.
Hollywood kupuje seks.

Alex Adams, legendarna burdelmama Hollywoodu, to cała historia Fabryki Snów. Po wycofaniu się z zawodu spisała swe wspomnienia, a kształt literacki nadał im William Stadiem - absolwent Oxfordu i Harvardu, prawnik, dziennikarz, a także ceniony autor kilku poczytnych książek i scenariuszy

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Meszuge | 2014-02-19
Przeczytana: 02 marca 2009

Książka nosi podtytuł: „łóżkowe tajemnice bogatych i sławnych” i trzeba przyznać, że faktycznie, sławni się w niej pojawiają. W bardzo odległym tle. Dzieje się to zwykle na zasadzie: Karolina i Anna spotkały się z klientami w kawiarni, którą kiedyś lubił odwiedzać Harrison Ford. I tak oto Harrison Ford został wprowadzony na karty tej opowieści, chociaż faktycznie go tam nie ma. A nazwiska autentycznych klientów? No, te to są oczywiście zmyślone – dyskrecja obowiązuje. Ale chyba bardziej strach przed procesem o zniesławienie…

Czy amatorzy call girls, występujący w książce, są bogaci? Ależ oczywiście, wszyscy bez wyjątku. Są poza tym młodzi, przystojni i dobrze wykształceni. To ludzie, dla których wydawanie setek tysięcy dolarów rocznie na prostytutki, to głupstwo, bo rekordziści wydają po półtora miliona.

Alex Adams nie jest zwyczajną burdelmamą. Niezwyczajną zresztą też nie, bo określenie to zakłada istnienie jakiegoś burdelu, a czegoś takiego tutaj nie ma. Dziewczyny zamawia...

Sylwia | 2014-03-07

Seks, seks dużo seksu (co niewątpliwie wpływa na szybkość czytania) Między jednym stosunkiem a drugim można wysnuć refleksję, że bohaterowie są w większości cholernie nieszczęśliwi i zagubieni, chociaż mają właściwie wszystko co człowiekowi do zbudowania szczęścia jest potrzebne: zdrowie, młodość i pieniądze.

Kami | 2012-02-25
Przeczytana: 25 lutego 2012

Ostro! tylko dla dorosłych :) Ciekawa pozycja. Brutalna prawda o świecie luksusowych dziwek i ich klientach. Autobiografia słynnej "burdelmamy". Świetnie napisana, najlepsze z dziewczyn vs bogaci i sławni Hollywoodu. Przeczytałam jednym tchem! Gorąco polecam

ramzes | 2012-07-22
Poli | 2017-09-05