Lwów.Miasto Wschodu i Zachodu.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przewodnik turystyczny, seria: Miasta i miasteczka.". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bezdroża
Aga333

"Lwów. Miasto Wschodu i Zachodu" to przewodnik nie tylko po jednym z największych miast Ukrainy. To zbiór podstawowych informacji ułatwiających podróżnym dotarcie do niektórych, wybitnie interesujących miejsc południowo - wschodniej Ukrainy, dla których Lwów stanowić może bazę wypadową.
O Lwowie dowiemy się niemal wszystkiego - zarówno o jego historii i zabytkach, jak i o współczesnym życiu.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: google

Niestaranne mapki tras spacerowych. Reszta w porządku. Przydałaby się nowa edycja.

looser28 | 2018-03-17
Przeczytana: 30 marca 2018