ćwicz swój umysł

Wydawnictwo: Liber
poradniki

90-dniowy program treningowy, który sprawia ćwiczącym przyjemność! Do tego 92 fachowe wskazówki pozwalające poprawić codzienne życie.Rozwijające łamigłówki dotyczą konkretnych zdolności, które pozwolą ci znaleźć lepszą pracę i prowadzić ciekawe życie: planowania wykonawczego, budowania słownictwa, pamięci, liczenia, konstrukcji wizualnej i zdolności społeczno-emocjonalnych.zawarte w tej książce świetnie rozplanowane i posegregowane ćwiczenia pozwalają wzmacniać struktury mózgu odpowiedzialne za: krótkoi długotrwałą pamięć, planowanie wykonawcze, przyswajanie wiedzy, rozwiązywanie w myślach zadań matematycznych, przypominanie sobie słów oraz nowych imion i twarzy.Niezależnie od twojego wieku, te ćwiczenia mogą zwiększyć sprawność twojego mózgu, tak abyś zawsze mógł na nim polegać.