Jak zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

zaproponuj trzylatkowi zabawę w latające wacikizaproś swoje pociechy do rozbieganego kręguNamów starsze dzieci do tworzenia arcydzieł ze słomekPonad 80 inspirujących zabaw dla dzieci od trzech do kilkunastu lat! Skarbnica pomysłów dla rodziców i wychowawców. Chcesz wspierać rozwój swoich pociecha Sprawdź, jakie zabawy są najwłaściwsze dla dzieci w ich wieku! Najmłodsi chętnie sięgną po piłkę, watę, cukierki i baloniki. Czterolatek potrafi już stworzyć z kolegami wyspę w pokoju i zrobić kręgle z plastikowych kubków. Dwa lata później z przyjemnością zabawi się w nowoczesnego artystę a może wykorzystać do tego celu pudełka po butach, piłeczki, wycinki z gazet... Dzieci, które poszły już do szkoły, warto zachęcić do zabaw słownych i logicznych a dzięki temu wyćwiczą nowo nabyte umiejętności czytania, pisania i liczenia. Są tu zabawy dla jedynaka i dla większych grup dzieci, do wykorzystania zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu.

książek: 2085
Aneczka | 2010-11-08