Rośliny cebulowe

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
flora i fauna

Kolorowy ogród przez cały rok Jak przechować dalie i mieczyki przez zimę? Jak przygotować podłoże dla roślin cebulowych? Jak radzić sobie z mszycami, ślimakami i karczownikami? ABC pielęgnacji a jak ciąć, nawozić, podpierać i rozmnażać rośliny cebulowe ABC aranżacji a dobór kolorów, eksperymenty z tulipanami, liliami, narcyzami, kamieniami i żwirem Przekonaj się, że koniec lata nie oznacza...

Kolorowy ogród przez cały rok

Przekonaj się, że koniec lata nie oznacza końca radości z ogrodowych kwiatów a właśnie nadchodzi pora na sadzenie szafirków w pojemnikach i przygotowanie zimowej hodowli hiacyntów na parapecie!Barwny kobierzec w ogrodzie, feeria barw w doniczkach na balkonie lub tarasie... I to prawie przez cały rok! Rośliny cebulowe, kłączowe i bulwiaste urzekają wielu ogrodników. Jeśli do nich należysz, przeczytaj nasz poradnik. znajdziesz tu bogactwo porad technicznych i artystyczną inspirację. Przekonasz się, że pod drzewem może wyrosnąć kępka oszałamiających zawilców.

Magda | 2015-12-08
Na półkach