Andrzej Kruszewicz opowiada o ptakach

Seria: Opowiada o...
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
AsiaAdaśZ

Książka Andrzeja Kruszewicza to autorska opowieść o ptakach ilustrowana zdjęciami najlepszych fotografów przyrody. „Andrzej Kruszewicz opowiada o ptakach” to autorska opowieść o naszych skrzydlatych przyjaciołach. To wspaniała książka dla całej rodziny. Barwne historie o życiu i zwyczajach ptaków uzupełniają zdjęcia wykonane przez najlepszych fotografów. Jej dodatkowym atutem jest przystępna...

„Andrzej Kruszewicz opowiada o ptakach” to autorska opowieść o naszych skrzydlatych przyjaciołach. To wspaniała książka dla całej rodziny. Barwne historie o życiu i zwyczajach ptaków uzupełniają zdjęcia wykonane przez najlepszych fotografów. Jej dodatkowym atutem jest przystępna cena. Ptaki towarzyszą autorowi w codziennym życiu, co sprawia, że historie o nich wzbudzają w czytelnikach niezwykłe emocje.

źródło opisu: www.multicobooks.pl

źródło okładki: www.multicobooks.pl

Tym razem jeden z naszych najwybitniejszych ornitologów, Pan Andrzej Kruszewicz, postanowił napisać książkę o ptakach, skierowaną do najmłodszych wielbicieli skrzydlatych. Książkę tę można czytać razem z dzieckiem, i na jej podstawie- uczyć się rozpoznawać najpopularniejsze ptaki występujące w Polsce.
W odróżnieniu od innych leksykonów, ta książka (w pięknym, albumowym wydaniu), skupia się na szczegółach, które początkującym miłośnikom ptaków pomogą w rozpoznaniu konkretnego gatunku, czy np odróżnieniu wróbla domowego od mazurka.
Na pewno jest to świetna książka dla najmłodszych wielbicieli ptaków, a nazwisko Autora jest rekomendacją samą w sobie.

Petra | 2017-11-14
Na półkach: Polskie, Przeczytane, Dzieciowe, 2017
Przeczytana: 14 listopada 2017

Pięknie wydana i pięknie opisana. Świetny przewodnik po świecie ptaków dla maluchów i ich rodziców- ornitologicznych laików (wreszcie odróżniam wronę od gawrona!).

Elena91 | 2017-08-28
Przeczytana: 2016 rok

Jest wiele albumów o ptakach. jednak by zainteresować dziecko przyrodą nie wystarczą stare atlasy z rycinami. Książka pełna anegdot autora i barwnych ilustracji.

Syl_wina | 2017-01-10
Zuzanna Chlebicka | 2015-04-04