Okładka książki 101 pozycji seksualnych

pozycje seksualne, album
albumy
typ
papier
7,72 (18 ocen i 15 opinii)

Opis książki

Ten album odmieni twoje życie erotyczne. Jak myślisz, jeśli podarujesz go swojemu partnerowi/partnerce to czy przez najbliższe kilka tygodni będziecie chodzić do restauracji, do kina, czy też zajmować się czymś przyjemniejszym...? Zadaj sobie też pytanie ile wydajesz na kino, czy kolacje ze swoją kobietą, a co z tego masz.. A ty ile wydajesz na kosmetyki, które potem okazują się być przeterminowa...

A ty ile wydajesz na kosmetyki, które potem okazują się być przeterminowane, bo ich nie używasz? .

Album z pozycjami seksualnymi jest przygotowany tak, że możesz go używać przez całe życie dla swojej rozkoszy. Album w twardej oprawie, wydany na szlachetnym papierze. Waży prawie 2 kg i jest po prostu ogromny ma 30x30 cm.

Kiedy będzie stał na twojej półce, czy leżał gdzieś, każdy go zawuaży. Jeśli to będzie osoba płci przeciwnej, to na pewno będzie chcieć go zobaczyć. Jak już zobaczy, to ten wieczór będzie dla was nieprzespany.

źródło opisu: http://pozycjeseksulane.pl/

iloveharibo | 2012-02-18
Na półkach: Na opał, Przeczytane

W sam raz na opał!!!

nocnamałpa | 2013-01-25

Panie tutaj muszą mieć naprawdę nudne życie seksualne ,skoro po książce uwazają ,ze im się polepszyło...tyko współczuć
a tak na marginesie, to dla tych co mają jakieś pojęcie o seksie ,duzo się kochają radze nie kupować, bo pieniądze wyrzucone w błoto, kupiłam razem ze swoim mężczyzną i większość pozycji już znaliśmy :)

bravia | 2012-02-16

Dostałam, ten album od narzeczonego na urodziny. Byłam bardzo zaskoczona tym prezentem, ale teraz myślę, że lepiej nie mógł trafić :) Fantastyczne wykonanie, świetne zdjęcia i opisy (nie są ani za długie ani za krótkie - takie w sam raz ;-) ) Teraz oboje co wieczór korzystamy z mojego prezentu :)

ekierka | 2012-02-16
Przeczytana: 15 lutego 2012

Kupiłam ją mężowi na Walentynki i było warto.Bardzo estetyczne ilustracje,piękna oprawa, krótkie i zwięzłe informacje na temat prezentowanej pozycji. Bardzo spodobały mi się tez informacje o szczególnie wrażliwych punktach na ciele zarówno kobiety jak i mężczyzny. Z pewnością się przyda :)

lubisiak | 2012-02-16
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

kupiliśmy sobie ten album z mężem na Walentynki, także mamy 2 dni. Jak wrażenia? Wysokiej jakości papier, subtelne zdjęcia, zwięzłe, ale jasne opisy, w sumie nie ma do czego się przyczepić. Niektóre pozycje bardzo zaskakujące, ale do wykonania. Ogólnie warto kupić, dobrze wydana kaska.

graphics | 2012-02-19

Musze powiedzieć że album robi wrażenie. Widziałam na półce u znajomych, nie da się nie zwrócić uwagi - jest duży, ładnie wykonany.
Zdjęcia bardzo profesjonalne... i te podpisy. Chciałabym dostać na prezent od swojego mężczyzny... :)

robka | 2012-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2012

Jak dostałam ten album to pierwszym moim zaskoczeniem był format. Jest olbrzymi :) I jest faktycznie 101 pozycji, każda opatrzona komentarzem. Nie są one długie, tak w sam raz do przeczytania :) Także nie zanudzi. A pozy piękne.

Papayka | 2012-02-17

Nie posiadam, ale widziałam, obejrzałam, czytałam, dotykałam. Jedno co mogę powiedzieć - piękne zdjęcia, przy nich opis jest już zbędny. Od samego patrzenia robi się gorąco. Chciałabym dostać taki album, dla mnie bomba.

Talia122 | 2012-02-17

Moja koleżanka posiada ten poradnik.Powiedziała mi jedno-moje życie seksualne nabrało barw:) Dlatego bardzo chcę przeczytać ten poradnik!Swoją drogą...dobrze wykonane zdjęcia.

Sheska | 2012-02-18

Moja przyjaciółka dostała ten album na Walentynki. Jest naprawdę pięknie wydany, opatrzony świetnymi zdjęciami. Moim zdaniem warto zainwestować.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Jorge Bucay
    68. rocznica
    urodzin
    Zawsze uważałem, że najpiękniejszą odpowiedzią na "Bardzo cię kocham" jest zdanie: "A ja czuję się bardzo kochana".
  • Krzysztof Daukszewicz
    67. rocznica
  • Hanka Lemańska
    55. rocznica
    urodzin
    Facet jak facet, dwie ręce, dwie nogi, głowa od góry.
  • Fiodor Dostojewski
    193. rocznica
    urodzin
    Zełgać po swojemu – to nieomal lepsze niż powtórzyć prawdę za kim innym. W pierwszym wypadku jest się człowiekiem, w drugim tylko papugą.
  • Maria Kuncewiczowa
    119. rocznica
    urodzin
    ...jakże ja będę umierać, kiedy nie żyłam ja wcale?
  • Chris Claremont
    64. rocznica
  • Philip Craig Russell
    63. rocznica
  • Joseph Campbell
    27. rocznica
    śmierci
    [...] jeśli idziesz za tym, co cię uszczęśliwia, to jakbyś podążał jakimś szlakiem, który istniał od zawsze, czekał na ciebie, i że życie, które właśnie przeżywasz, jest tym, które było ci jakoś pisane.
  • Michael Palmer
    1. rocznica
    śmierci
    Każde równanie zawierające czynnik ludzki jest nierozwiązywalne
  • Harry Mulisch
    4. rocznica
    śmierci
    Ważne decyzje zawsze należy podejmować od razu, ponieważ inaczej nic z tego nie wychodzi
  • Wacław Gąsiorowski
    75. rocznica
    śmierci
    -Gadajcie, coście za jedni?!
    –Joanna Żubr, markietanka pierwszej legii, pierwszego batalionu – odparła dumnie baba– A to mój stary niedołęga...
    –Maciej Żubr, podoficer pierwszej legii, pierwszego batalionu, drugiej kompanii! – poprawił chłop.
  • Henryk Niewiadomski
    7. rocznica
    śmierci
    To wpływa na psychikę. Mogę to stwierdzić z całkowitą pewnością. Siedzę już trzy lata odizolowany od żony i trzepię się ręką przez ten cały czas. Jak po roku w więzieniu zobaczyłem, że trzęsie mi się ręka, myślałem początkowo, że to albo na tle nerwowym, albo choroba Parkinsona. Walnąłem konia, od r... pokaż więcej
  • Claude Lévi-Strauss
    5. rocznica