101 pozycji seksualnych

101 pozycji seskualnych i sekretne punkty
978-83-63076-97-9
pozycje seksualne, album
albumy

Ten album odmieni twoje życie erotyczne. Jak myślisz, jeśli podarujesz go swojemu partnerowi/partnerce to czy przez najbliższe kilka tygodni będziecie chodzić do restauracji, do kina, czy też zajmować się czymś przyjemniejszym...? Zadaj sobie też pytanie ile wydajesz na kino, czy kolacje ze swoją kobietą, a co z tego masz.. A ty ile wydajesz na kosmetyki, które potem okazują się być...

A ty ile wydajesz na kosmetyki, które potem okazują się być przeterminowane, bo ich nie używasz? .

Album z pozycjami seksualnymi jest przygotowany tak, że możesz go używać przez całe życie dla swojej rozkoszy. Album w twardej oprawie, wydany na szlachetnym papierze. Waży prawie 2 kg i jest po prostu ogromny ma 30x30 cm.

Kiedy będzie stał na twojej półce, czy leżał gdzieś, każdy go zawuaży. Jeśli to będzie osoba płci przeciwnej, to na pewno będzie chcieć go zobaczyć. Jak już zobaczy, to ten wieczór będzie dla was nieprzespany.

źródło opisu: http://pozycjeseksulane.pl/

źródło okładki: http://pozycjeseksualne.pl/

iloveharibo | 2012-02-18
Na półkach: Przeczytane, Na opał

W sam raz na opał!!!

| 2013-01-25

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Panie tutaj muszą mieć naprawdę nudne życie seksualne ,skoro po książce uwazają ,ze im się polepszyło...tyko współczuć
a tak na marginesie, to dla tych co mają jakieś pojęcie o seksie ,duzo się kochają radze nie kupować, bo pieniądze wyrzucone w błoto, kupiłam razem ze swoim mężczyzną i większość pozycji już znaliśmy :)

pimpek007 | 2015-09-30
Na półkach: Przeczytane, Zapomniane
Przeczytana: 30 września 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Niestety pierwsze pozytywne wrażenie (eleganckie wydanie) szybko znika niczym składki w ZUS, gdyż jedyne co oferuje ta książka to ładny slideshow opatrzony (najeżonymi literówkami) lakonicznymi podpisami.

bravia | 2012-02-16

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Dostałam, ten album od narzeczonego na urodziny. Byłam bardzo zaskoczona tym prezentem, ale teraz myślę, że lepiej nie mógł trafić :) Fantastyczne wykonanie, świetne zdjęcia i opisy (nie są ani za długie ani za krótkie - takie w sam raz ;-) ) Teraz oboje co wieczór korzystamy z mojego prezentu :)

ekierka | 2012-02-16
Przeczytana: 15 lutego 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Kupiłam ją mężowi na Walentynki i było warto.Bardzo estetyczne ilustracje,piękna oprawa, krótkie i zwięzłe informacje na temat prezentowanej pozycji. Bardzo spodobały mi się tez informacje o szczególnie wrażliwych punktach na ciele zarówno kobiety jak i mężczyzny. Z pewnością się przyda :)

lubisiak | 2012-02-16
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

kupiliśmy sobie ten album z mężem na Walentynki, także mamy 2 dni. Jak wrażenia? Wysokiej jakości papier, subtelne zdjęcia, zwięzłe, ale jasne opisy, w sumie nie ma do czego się przyczepić. Niektóre pozycje bardzo zaskakujące, ale do wykonania. Ogólnie warto kupić, dobrze wydana kaska.

graphics | 2012-02-19

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Musze powiedzieć że album robi wrażenie. Widziałam na półce u znajomych, nie da się nie zwrócić uwagi - jest duży, ładnie wykonany.
Zdjęcia bardzo profesjonalne... i te podpisy. Chciałabym dostać na prezent od swojego mężczyzny... :)

robka | 2012-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Jak dostałam ten album to pierwszym moim zaskoczeniem był format. Jest olbrzymi :) I jest faktycznie 101 pozycji, każda opatrzona komentarzem. Nie są one długie, tak w sam raz do przeczytania :) Także nie zanudzi. A pozy piękne.

Papayka | 2012-02-17

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Nie posiadam, ale widziałam, obejrzałam, czytałam, dotykałam. Jedno co mogę powiedzieć - piękne zdjęcia, przy nich opis jest już zbędny. Od samego patrzenia robi się gorąco. Chciałabym dostać taki album, dla mnie bomba.

Talia122 | 2012-02-17

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Moja koleżanka posiada ten poradnik.Powiedziała mi jedno-moje życie seksualne nabrało barw:) Dlatego bardzo chcę przeczytać ten poradnik!Swoją drogą...dobrze wykonane zdjęcia.