Okładka książki 101 pozycji seksualnych

pozycje seksualne, album
albumy
typ
papier
7,72 (18 ocen i 15 opinii)

Opis książki

Ten album odmieni twoje życie erotyczne. Jak myślisz, jeśli podarujesz go swojemu partnerowi/partnerce to czy przez najbliższe kilka tygodni będziecie chodzić do restauracji, do kina, czy też zajmować się czymś przyjemniejszym...? Zadaj sobie też pytanie ile wydajesz na kino, czy kolacje ze swoją kobietą, a co z tego masz.. A ty ile wydajesz na kosmetyki, które potem okazują się być przeterminowa...

A ty ile wydajesz na kosmetyki, które potem okazują się być przeterminowane, bo ich nie używasz? .

Album z pozycjami seksualnymi jest przygotowany tak, że możesz go używać przez całe życie dla swojej rozkoszy. Album w twardej oprawie, wydany na szlachetnym papierze. Waży prawie 2 kg i jest po prostu ogromny ma 30x30 cm.

Kiedy będzie stał na twojej półce, czy leżał gdzieś, każdy go zawuaży. Jeśli to będzie osoba płci przeciwnej, to na pewno będzie chcieć go zobaczyć. Jak już zobaczy, to ten wieczór będzie dla was nieprzespany.

źródło opisu: http://pozycjeseksulane.pl/

iloveharibo | 2012-02-18
Na półkach: Na opał, Przeczytane

W sam raz na opał!!!

nocnamałpa | 2013-01-25

Panie tutaj muszą mieć naprawdę nudne życie seksualne ,skoro po książce uwazają ,ze im się polepszyło...tyko współczuć
a tak na marginesie, to dla tych co mają jakieś pojęcie o seksie ,duzo się kochają radze nie kupować, bo pieniądze wyrzucone w błoto, kupiłam razem ze swoim mężczyzną i większość pozycji już znaliśmy :)

bravia | 2012-02-16

Dostałam, ten album od narzeczonego na urodziny. Byłam bardzo zaskoczona tym prezentem, ale teraz myślę, że lepiej nie mógł trafić :) Fantastyczne wykonanie, świetne zdjęcia i opisy (nie są ani za długie ani za krótkie - takie w sam raz ;-) ) Teraz oboje co wieczór korzystamy z mojego prezentu :)

ekierka | 2012-02-16
Przeczytana: 15 lutego 2012

Kupiłam ją mężowi na Walentynki i było warto.Bardzo estetyczne ilustracje,piękna oprawa, krótkie i zwięzłe informacje na temat prezentowanej pozycji. Bardzo spodobały mi się tez informacje o szczególnie wrażliwych punktach na ciele zarówno kobiety jak i mężczyzny. Z pewnością się przyda :)

lubisiak | 2012-02-16
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

kupiliśmy sobie ten album z mężem na Walentynki, także mamy 2 dni. Jak wrażenia? Wysokiej jakości papier, subtelne zdjęcia, zwięzłe, ale jasne opisy, w sumie nie ma do czego się przyczepić. Niektóre pozycje bardzo zaskakujące, ale do wykonania. Ogólnie warto kupić, dobrze wydana kaska.

graphics | 2012-02-19

Musze powiedzieć że album robi wrażenie. Widziałam na półce u znajomych, nie da się nie zwrócić uwagi - jest duży, ładnie wykonany.
Zdjęcia bardzo profesjonalne... i te podpisy. Chciałabym dostać na prezent od swojego mężczyzny... :)

robka | 2012-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2012

Jak dostałam ten album to pierwszym moim zaskoczeniem był format. Jest olbrzymi :) I jest faktycznie 101 pozycji, każda opatrzona komentarzem. Nie są one długie, tak w sam raz do przeczytania :) Także nie zanudzi. A pozy piękne.

Papayka | 2012-02-17

Nie posiadam, ale widziałam, obejrzałam, czytałam, dotykałam. Jedno co mogę powiedzieć - piękne zdjęcia, przy nich opis jest już zbędny. Od samego patrzenia robi się gorąco. Chciałabym dostać taki album, dla mnie bomba.

Talia122 | 2012-02-17

Moja koleżanka posiada ten poradnik.Powiedziała mi jedno-moje życie seksualne nabrało barw:) Dlatego bardzo chcę przeczytać ten poradnik!Swoją drogą...dobrze wykonane zdjęcia.

Sheska | 2012-02-18

Moja przyjaciółka dostała ten album na Walentynki. Jest naprawdę pięknie wydany, opatrzony świetnymi zdjęciami. Moim zdaniem warto zainwestować.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto