Okładka książki 101 pozycji seksualnych

pozycje seksualne, album
albumy
typ
papier
7,72 (18 ocen i 15 opinii)

Opis książki

Ten album odmieni twoje życie erotyczne. Jak myślisz, jeśli podarujesz go swojemu partnerowi/partnerce to czy przez najbliższe kilka tygodni będziecie chodzić do restauracji, do kina, czy też zajmować się czymś przyjemniejszym...? Zadaj sobie też pytanie ile wydajesz na kino, czy kolacje ze swoją kobietą, a co z tego masz.. A ty ile wydajesz na kosmetyki, które potem okazują się być...

A ty ile wydajesz na kosmetyki, które potem okazują się być przeterminowane, bo ich nie używasz? .

Album z pozycjami seksualnymi jest przygotowany tak, że możesz go używać przez całe życie dla swojej rozkoszy. Album w twardej oprawie, wydany na szlachetnym papierze. Waży prawie 2 kg i jest po prostu ogromny ma 30x30 cm.

Kiedy będzie stał na twojej półce, czy leżał gdzieś, każdy go zawuaży. Jeśli to będzie osoba płci przeciwnej, to na pewno będzie chcieć go zobaczyć. Jak już zobaczy, to ten wieczór będzie dla was nieprzespany.

źródło opisu: http://pozycjeseksulane.pl/

źródło okładki: http://pozycjeseksualne.pl/

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
iloveharibo | 2012-02-18
Na półkach: Przeczytane, Na opał

W sam raz na opał!!!

| 2013-01-25

Panie tutaj muszą mieć naprawdę nudne życie seksualne ,skoro po książce uwazają ,ze im się polepszyło...tyko współczuć
a tak na marginesie, to dla tych co mają jakieś pojęcie o seksie ,duzo się kochają radze nie kupować, bo pieniądze wyrzucone w błoto, kupiłam razem ze swoim mężczyzną i większość pozycji już znaliśmy :)

bravia | 2012-02-16

Dostałam, ten album od narzeczonego na urodziny. Byłam bardzo zaskoczona tym prezentem, ale teraz myślę, że lepiej nie mógł trafić :) Fantastyczne wykonanie, świetne zdjęcia i opisy (nie są ani za długie ani za krótkie - takie w sam raz ;-) ) Teraz oboje co wieczór korzystamy z mojego prezentu :)

ekierka | 2012-02-16
Przeczytana: 15 lutego 2012

Kupiłam ją mężowi na Walentynki i było warto.Bardzo estetyczne ilustracje,piękna oprawa, krótkie i zwięzłe informacje na temat prezentowanej pozycji. Bardzo spodobały mi się tez informacje o szczególnie wrażliwych punktach na ciele zarówno kobiety jak i mężczyzny. Z pewnością się przyda :)

lubisiak | 2012-02-16
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

kupiliśmy sobie ten album z mężem na Walentynki, także mamy 2 dni. Jak wrażenia? Wysokiej jakości papier, subtelne zdjęcia, zwięzłe, ale jasne opisy, w sumie nie ma do czego się przyczepić. Niektóre pozycje bardzo zaskakujące, ale do wykonania. Ogólnie warto kupić, dobrze wydana kaska.

graphics | 2012-02-19

Musze powiedzieć że album robi wrażenie. Widziałam na półce u znajomych, nie da się nie zwrócić uwagi - jest duży, ładnie wykonany.
Zdjęcia bardzo profesjonalne... i te podpisy. Chciałabym dostać na prezent od swojego mężczyzny... :)

robka | 2012-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2012

Jak dostałam ten album to pierwszym moim zaskoczeniem był format. Jest olbrzymi :) I jest faktycznie 101 pozycji, każda opatrzona komentarzem. Nie są one długie, tak w sam raz do przeczytania :) Także nie zanudzi. A pozy piękne.

Papayka | 2012-02-17

Nie posiadam, ale widziałam, obejrzałam, czytałam, dotykałam. Jedno co mogę powiedzieć - piękne zdjęcia, przy nich opis jest już zbędny. Od samego patrzenia robi się gorąco. Chciałabym dostać taki album, dla mnie bomba.

Talia122 | 2012-02-17

Moja koleżanka posiada ten poradnik.Powiedziała mi jedno-moje życie seksualne nabrało barw:) Dlatego bardzo chcę przeczytać ten poradnik!Swoją drogą...dobrze wykonane zdjęcia.

Sheska | 2012-02-18

Moja przyjaciółka dostała ten album na Walentynki. Jest naprawdę pięknie wydany, opatrzony świetnymi zdjęciami. Moim zdaniem warto zainwestować.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Aleksander Kamiński
    112. rocznica
    urodzin
    A kiedy trzeba, na śmierć idą po kolei. Jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec.
  • Anna Onichimowska
    63. rocznica
    urodzin
    Boli mnie głowa, ręce i nogi. Mięśnie, kości, paznokcie, włosy, zęby i serce. A najbardziej dusza.
  • Andriej Diakow
    37. rocznica
    urodzin
    Jeśli coś postanowiłeś, zrób pierwszy krok. I nie bój się zrobić następnego. Bój się bezczynności. Wyznacz sobie cel i wyrzuć z głowy całą resztę.
  • Sidonie-Gabrielle Colette
    142. rocznica
    urodzin
    Trudno zadowolić jednocześnie wszystkich i samą siebie. Wolę zacząć od siebie...
  • Arnaldur Indriðason
    54. rocznica
    urodzin
    Znam to uczucie. Znudzenie samym sobą. Tym potworem, jakim się jest i którego człowiek nie jest w stanie się pozbyć. Na jakiś czas to się udaje, ale ten potwór zawsze wraca i zaczyna się ta sama stara pieśń.
  • David Lodge
    80. rocznica
    urodzin
    Wystarczy, żebyś wyznaczył sobie granicę wytrzymałości, a już po tobie.
  • Peter Pezzelli
    56. rocznica
    urodzin
    Dzięki uczeniu się nowych rzeczy człowiek ma ochotę wstać rano z łóżka.
  • Ismail Kadare
    79. rocznica
    urodzin
    Bóg nie daje całego szczęścia naraz.
  • Sakyō Komatsu
    84. rocznica
  • Grzegorz W. Kołodko
    66. rocznica
    urodzin
    Oczywiste jest, że najlepszym antidotum na głupotę i arogancję jest mądrość i wiedza. Dlatego też wypada walczyć. Słowem. Czyli bardzo dużo czytać i słuchać innych, trochę pisać i mówić do tych, którzy chcą słuchać. Trzeba rozmawiać. Najwięcej zaś- myśleć.
  • Fiodor Dostojewski
    134. rocznica
    śmierci
    Zełgać po swojemu – to nieomal lepsze niż powtórzyć prawdę za kim innym. W pierwszym wypadku jest się człowiekiem, w drugim tylko papugą.
  • Astrid Lindgren
    13. rocznica
    śmierci
    ... nie wychodząc stąd, raczej trudno będzie wam znów tu przyjść.
  • Josif Brodski
    19. rocznica
    śmierci
    Generalnie, zasada odnośnie wszystkiego co nieprzyjemne jest taka, że im szybciej człowiek sięgnie dna, tym szybciej wypłynie na powierzchnię.
  • Dino Buzzati
    43. rocznica
    śmierci
    Marnotrawić noce, nie kładąc się spać, nie bać się, że za późno, czekać na wschód słońca, smakować nieskończoność czasu, jaki się ma przed sobą, i nie martwić się

Znajdź nas na Facebooku