101 pozycji seksualnych

pozycje seksualne, album
albumy
typ
papier
7,72 (18 ocen i 15 opinii)

Opis książki

Ten album odmieni twoje życie erotyczne. Jak myślisz, jeśli podarujesz go swojemu partnerowi/partnerce to czy przez najbliższe kilka tygodni będziecie chodzić do restauracji, do kina, czy też zajmować się czymś przyjemniejszym...? Zadaj sobie też pytanie ile wydajesz na kino, czy kolacje ze swoją kobietą, a co z tego masz.. A ty ile wydajesz na kosmetyki, które potem okazują się być...

A ty ile wydajesz na kosmetyki, które potem okazują się być przeterminowane, bo ich nie używasz? .

Album z pozycjami seksualnymi jest przygotowany tak, że możesz go używać przez całe życie dla swojej rozkoszy. Album w twardej oprawie, wydany na szlachetnym papierze. Waży prawie 2 kg i jest po prostu ogromny ma 30x30 cm.

Kiedy będzie stał na twojej półce, czy leżał gdzieś, każdy go zawuaży. Jeśli to będzie osoba płci przeciwnej, to na pewno będzie chcieć go zobaczyć. Jak już zobaczy, to ten wieczór będzie dla was nieprzespany.

źródło opisu: http://pozycjeseksulane.pl/

źródło okładki: http://pozycjeseksualne.pl/

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
iloveharibo | 2012-02-18
Na półkach: Przeczytane, Na opał

W sam raz na opał!!!

| 2013-01-25

Panie tutaj muszą mieć naprawdę nudne życie seksualne ,skoro po książce uwazają ,ze im się polepszyło...tyko współczuć
a tak na marginesie, to dla tych co mają jakieś pojęcie o seksie ,duzo się kochają radze nie kupować, bo pieniądze wyrzucone w błoto, kupiłam razem ze swoim mężczyzną i większość pozycji już znaliśmy :)

bravia | 2012-02-16

Dostałam, ten album od narzeczonego na urodziny. Byłam bardzo zaskoczona tym prezentem, ale teraz myślę, że lepiej nie mógł trafić :) Fantastyczne wykonanie, świetne zdjęcia i opisy (nie są ani za długie ani za krótkie - takie w sam raz ;-) ) Teraz oboje co wieczór korzystamy z mojego prezentu :)

ekierka | 2012-02-16
Przeczytana: 15 lutego 2012

Kupiłam ją mężowi na Walentynki i było warto.Bardzo estetyczne ilustracje,piękna oprawa, krótkie i zwięzłe informacje na temat prezentowanej pozycji. Bardzo spodobały mi się tez informacje o szczególnie wrażliwych punktach na ciele zarówno kobiety jak i mężczyzny. Z pewnością się przyda :)

lubisiak | 2012-02-16
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

kupiliśmy sobie ten album z mężem na Walentynki, także mamy 2 dni. Jak wrażenia? Wysokiej jakości papier, subtelne zdjęcia, zwięzłe, ale jasne opisy, w sumie nie ma do czego się przyczepić. Niektóre pozycje bardzo zaskakujące, ale do wykonania. Ogólnie warto kupić, dobrze wydana kaska.

graphics | 2012-02-19

Musze powiedzieć że album robi wrażenie. Widziałam na półce u znajomych, nie da się nie zwrócić uwagi - jest duży, ładnie wykonany.
Zdjęcia bardzo profesjonalne... i te podpisy. Chciałabym dostać na prezent od swojego mężczyzny... :)

robka | 2012-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2012

Jak dostałam ten album to pierwszym moim zaskoczeniem był format. Jest olbrzymi :) I jest faktycznie 101 pozycji, każda opatrzona komentarzem. Nie są one długie, tak w sam raz do przeczytania :) Także nie zanudzi. A pozy piękne.

Papayka | 2012-02-17

Nie posiadam, ale widziałam, obejrzałam, czytałam, dotykałam. Jedno co mogę powiedzieć - piękne zdjęcia, przy nich opis jest już zbędny. Od samego patrzenia robi się gorąco. Chciałabym dostać taki album, dla mnie bomba.

Talia122 | 2012-02-17

Moja koleżanka posiada ten poradnik.Powiedziała mi jedno-moje życie seksualne nabrało barw:) Dlatego bardzo chcę przeczytać ten poradnik!Swoją drogą...dobrze wykonane zdjęcia.

Sheska | 2012-02-18

Moja przyjaciółka dostała ten album na Walentynki. Jest naprawdę pięknie wydany, opatrzony świetnymi zdjęciami. Moim zdaniem warto zainwestować.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Éric-Emmanuel Schmitt
    55. rocznica
    urodzin
    ...życie to taki dziwny prezent. Na początku się je przecenia: sądzi się, że dostało się życie wieczne. Potem się go nie docenia, uważa się, że jest do chrzanu, za krótkie, chciałoby się niemal je odrzucić. W końcu kojarzy się, że to nie był prezent, ale jedynie pożyczka. I próbuje się na nie zasłuż... pokaż więcej
  • Mario Vargas Llosa
    79. rocznica
    urodzin
    Sekret szczęścia, a przynajmniej spokoju, leży w tym, żeby wyeliminować romantyczną miłość z życia, bo to ona sprawia, że człowiek cierpi. Tak żyje się spokojniej i lepiej się bawi, zapewniam cię.
  • Lauren Weisberger
    urodzin
    Gdzie miejsce na radość w twoim idealnie zaplanowanym, zaprojektowanym, wypełnionym zasadami życiu?
  • Bohumil Hrabal
    101. rocznica
    urodzin
    Bo ja gdy czytam, to właściwie nie czytam, biorę piękne zdanie do buzi i ssę je jak cukierek, jakbym sączył kieliszeczek likieru, tak długo, aż w końcu ta myśl rozpływa się we mnie jak alkohol, tak długo we mnie wsiąka, aż w końcu nie tylko jest w moim mózgu i sercu, lecz pulsuje w mych żyłach aż po... pokaż więcej
  • Richard Dawkins
    74. rocznica
    urodzin
    Odkryłem, że całkiem dobrą strategią, gdy ktoś pyta mnie, czy jestem ateistą, jest uświadomić mu, że on również jest ateistą, wszak nie wierzy w Zeusa, Apollona, Amona Ra, Mitrę, Baala, Thora, Wotana, Złotego Cielca ani w Latającego Potwora Spaghetti. Ja po prostu poszedłem o jednego Boga dalej.
  • Amanda Quick
    67. rocznica
    urodzin
    Nic tak nie rozstroi nerwów przeciwnika jak wyraz rozbawienia lub nawet znudzenie na twej twarzy.
  • Jayne Ann Krentz
    67. rocznica
    urodzin
    W rzeczywistości piekło jest przeraźliwie chłodne. To miejsce zimne i rozpaczliwie samotne"
  • Marc Brandel
    96. rocznica
  • Maksym Gorki
    147. rocznica
    urodzin
    Kobieta nie może nie rozumieć muzyki, zwłaszcza jeśli jej smutno.
  • Marianne Fredriksson
    88. rocznica
    urodzin
    Jesteś jedynie gościem w rzeczywistości, dlatego jej nie widzisz. Dostrzegasz tylko określone nazwą jej części, nigdy zaś powiązań, z których tworzy się całość.
  • Rafał Skarżycki
  • Julio Llamazares
    60. rocznica
    urodzin
    Czas podobny jest do rzeki: z początku płynie ospale i niepewnie,rozpędzając się z upływem lat.(...)Przez pierwsze dwadzieścia lub trzydzieści lat myślimy, że czas jest rzeką bez końca, jedynym w swoim rodzaju tworem, który sam siebie karmi i nigdy się nie wyczerpuje.Ale prędzej czy później odkrywam... pokaż więcej
  • Zbigniew Brzeziński
    73. rocznica
  • Anatolij Winogradow
    127. rocznica
    urodzin
    Jak to się stało, że cienka, cieńsza od włosa krawędź oddzieliła sen od przebudzenia?
  • Lauren Willig
  • Virginia Woolf
    74. rocznica
    śmierci
    Ludzie autentyczni najpełniej istnieją w samotności. Nie znoszą iluminacji, podwojenia. Ciskają swoje ledwie namalowane portrety, odwrócone twarzą do ziemi.
  • Eugène Ionesco
    21. rocznica
    śmierci
    Zdarza się, że człowiek śni. Przywiązuje się do tego snu, wierzy weń, kocha. Rano, gdy otwiera oczy, dwa światy jeszcze zachodzą na siebie, twarze nocy w świetle dnia słabo się zarysowują. Chciałoby się je spamiętać, zatrzymać. Wymykają ci się z rąk, brutalna rzeczywistość dnia je wypędza. Człowiek... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku