Dieta przyszłej matki

Wydawnictwo: Rebis
poradniki

farbenka | 2014-03-18

Ciekawe porady, przepisy, wytyczne odnośnie diety kobiet w ciąży, jednak która mama ma czas, ochotę mierzyć ważyć i dokładnie stosować się do tabelek.
Bez ksiażki wiadomo że należy jeść zdrowo i w rozsądnych ilościach, zwłaszcza w ciąży, a małe grzeszki (zwłaszcza w ciązy) wybaczane są bez mrugniecia oka ;)

Latika | 2013-08-12
Przeczytana: 04 sierpnia 2013

Książka ciekawa dzięki niej nie wiem co to jest mieć w ciąży nudności, wzdęcia czy zaparcia - przepisy ciekawe choć wymagające wertowanie półek sklepowych za nietypowymi produktami.

Kamil | 2013-12-22
Przeczytana: 22 listopada 2013

Przepisy zawierają sporo wyszukanych składników. Praktycznie każda potrawa wymaga wizyty w delikatesach i sporo jest ciężkostrawnych dań, które przyszła mama powinna raczej omijać

magda_maddalena | 2015-07-12
Przeczytana: kwiecień 2015

Moim zdaniem książka zawiera wiele zbędnych informacji. Nie przeczytałam jej od deski do deski. Szukałam prostych przepisów na zdrowe posiłki, a niestety okazało się, że niektóre są nie tyle skomplikowane lecz złożone z dużej ilości składników. Zabrakło mi też gotowych jadłospisów dla matki karmiącej piersią.

Anna Olipra | 2016-08-04
Na półkach: 2016, Przeczytane