Listy w trudnych sprawach

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

zawsze odpowiednie słowo. W trudnych sprawach miewamy problemy z ujęciem swoich myśli i uczuć w słowa. To, co bez trudu da się powiedzieć podczas bezpośredniej rozmowy, kosztuje często niemało wysiłku, zanim zostanie pomyślnie przelane na papier. W porównaniu z rozmową list czy e-mail mają jedną niewątpliwą przewagę: pisząc, można bez pośpiechu, spokojnie i z namysłem dobrać stosowne słowa. zwłaszcza trudne sytuacje i nietypowe okazje wymagają szczególnego wyczucia i taktu, dobrze jest więc mieć czas na zastanowienie się nad tym, co naprawdę chcemy powiedzieć. Ta książka ma inspirować, pomagać i dostarczać wskazówek po to, aby ułatwić napisanie listu w sposób odpowiedni do zaistniałej trudnej sytuacji od podziękowań po składanie kondolencji. znajdziesz tu mnóstwo przykładów na każdą okazję. Przejrzysty układ tematyczny. Konspekty listów. Stosowny do każdej okazji styl listu. Właściwy ton. Ważne wskazówki do poszczególnych tematów.

gagatek1983 | 2012-12-03
Hanna | 2014-04-04