Odmień swoje dziecko do piątku

Wydawnictwo: eSPe
8 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Nowa książka Kevina Lemana, autora bestselleru? Jak wychować dziecko i nie oszaleć? Odmień swoje dziecko do piątku to nie jest jakiś przestarzały poradnik. To plan działania, który naprawdę się sprawdza. A co ważniejsze, każdy może go zastosować. Nie potrzeba do tego doktoratu z fizyki kwantowej. Chcesz mieć wspaniałe dziecko? Pragniesz być wspaniałym rodzicem? Podejmij działania, które proponuje Kevin Leman. Czy wymuszasz na swoich dzieciach krzykami, wrzaskiem, groźbami lub przekupstwem wykonanie prostych, rutynowych czynności, związanych z porannym wstawaniem do szkoły, ubieraniem się, jedzeniem, odrabianiem lekcji czy wypełnianiem domowych obowiązków? Czy kiedy mówisz swojemu dziecku "nie", a ono zaczyna płakać, ogarnia Cię poczucie winy? Czy ostatecznie zgadzasz się na to, o co prosiło a mówisz "tak", choć jeszcze przed chwilą była to zdecydowana odmowa? Czy wdajesz się w długie dyskusje ze swoim dzieckiem, broniąc swoich racji, kiedy mu czegoś odmawiasz? Czy martwisz się, że Twoje dziecko nie lubi siebie? Czy niepokoi Cię to, że Twoje dziecko nie sprawia wrażenia szczęśliwego? Czy nadmiernie angażujesz się w życie swojego dziecka? Ta książka to lekarstwo na wszystkie bolączki rodziców.

Na półkach: Przeczytane, ESPe

Dzisiaj książka dla rodziców pragnących zmienić coś w swoim życiu. A dokładniej dla tych co chcą, aby ich dziecko zmieniło się na lepsze. Ta książka to tak naprawdę nie jest zwykły poradnik. To plan działania. Dowiemy się z niej jak krok po kroku doprowadzić do tego, aby zmienić swoje nastawienie oraz zachowanie swojego dziecka. Jest to kolejna książka Kevina Lemana, autora :Jak wychować dziecko i nie oszaleć?". Autor ten ma prawie 40-letnie doświadczenie zawodowe - psychologa klinicznego, a dodatkowo jest ojcem piątki dzieci. Przyznajcie sami, że musi znać się na rzeczy :)

Książka ta podzielona jest na następujące rozdziały:
- Wstęp
- Piątek
- Zapytaj doktora Lemana
- Epilog
- Dziesięć najważniejszych zasad, które odmienią Twoje dziecko do piątku
- Alfabetyczny indeks tematów

We wstępie dowiemy się, co znajdziemy w tej książce, czego możemy się po niej spodziewać i przekonamy się czy naprawdę potrzebujemy tej lektury :)
W rozdziale...

LibrarianGirl | 2016-04-17