Niezwykłe dzieci naszych czasów

Wydawnictwo: Medium
poradniki

Autorka podejmuje próbę wyjaśnienia zjawiska, które niepokoi wielu rodziców i pedagogów.Coraz częściej widzimy wokół siebie dzieci, które postrzegamy jako nieznośne, nadpobudliwe czy niepełnosprawne psychicznie lub fizycznie. Opierając się na swoich doświadczeniach, autorka wyjaśnia, że są to dzieci z nowymi wzorcami energetycznymi i dzieli je na kilka kategorii. Mówi o dzieciach indygo, dzieciach kryształowych, gwiezdnych dzieciach, aniołach na ziemi oraz dzieciach okresu przejściowego. Wszystkie te grupy przejawiają zadziwiające uzdolnienia i choć każda ma sobie tylko właściwe cechy, łączy je wspólny cel a budowanie cywilizacji miłości.Pojawiają się wśród nas właśnie teraz, aby wskazać nam kierunek, jaki powinna przyjąć ludzkość w swoim rozwoju. Niosą w sobie przekaz, jak zmienić świat na lepsze. Musimy tylko uwrażliwić się na ich słuchanie, bo wnoszą do naszego świata możliwości doniosłych przemian ewolucyjnych.Jako rodzice i opiekunowie musimy im pomóc, dbając o nie i wspierając ich wrodzone talenty. Autorka wskazuje, jak służyć tym dzieciom za przewodników, jak tworzyć dla nich przyjazne otoczenie w szkole i w domu, jak organizować im czas, a nawet jak je odżywiać. Uznając ich niezwykłość i wyjątkowość, pisze: Dzieci naszych czasów są dla nas gwiazdami przewodnimi, przepełnione żarliwą prawdą i niewinnością uosabiają ducha doskonałości, co kiedyś było i może znów się stać udziałem całej ludzkości. Te dzieci są już tutaj a niedługo zjawi się ich jeszcze więcej! Czy zechcemy je zauważyća

książek: 2011
Shetani | 2012-08-01

Bardzo mi się podobała! Czytałam już jakiś czas temu, ale naprawdę pewne historie były niesamowite.

Ramerinda | 2015-09-28
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane