Króliki Podręcznik początkującego hodowcy. Rasy, klatki, zagrody, boksy, żywienie, rozmnażanie, choroby

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Kaninchen
króliki
flora i fauna

zakładasz lub prowadzisz hodowlęa Oto Twój najlepszy doradca! * przegląd ras * hodowla w zagrodzie i w klatkach * ABC żywienia * ciąża i rozród * profilaktyka zdrowotna i leczenie Jak wyposażyć zagrodęa Jak stworzyć właściwy mikroklimat w królikarnia Jak podawać leki i opiekować się króliczym potomstwema Od wyboru rasy do pozyskiwania futra książka rozwiewa wszystkie wątpliwości związane z hodowlą królików. Sprawdź, jaka wielkość boksu jest najwłaściwsza oraz które pasze najlepiej posłużą zwierzętom. Dowiedz się, jak zachować higienę w klatkach, rozmieścić karmidła i poidełka, pielęgnować ciężarne samice. Opanuj podstawową wiedzę medyczną, dzięki której rozpoznasz choroby wirusowe, bakteryjne i związane z krążeniem. Poznaj tajniki uboju oraz przerobu króliczego futra. Naucz się postępować ze zwierzętami tak, by wzbudzić ich zaufanie. Okazuje się, że podnoszenie królika i oswajanie młodych to prawdziwa sztuka!

Króliczyca | 2012-09-17
bachu | 2012-03-01