Okładka książki Miłość i szacunek. O tym, czego w związku potrzeba jemu, a czego – jej

Miłość i szacunek. O tym, czego w związku potrzeba jemu, a czego – jej

Autor:
typ
papier
8 (5 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Dlaczego czasami wzajemne oczekiwania związanych ze sobą osób rozmijają się, i mimo najlepszych chęci wzajemna relacja zamyka się w błędnym kole stale powtarzanych problemów, kłótni i rozczarowań? Dr Emerson Emmerichs przekonuje, że przyczyną jest odmienna konstrukcja psychiczna mężczyzn i kobiet i związane z tym odmienne priorytety i oczekiwania. Mówiąc skrótowo, mężczyzna oczekuje, że w związku otrzyma przede wszystkim szacunek, kobieta natomiast liczy przede wszystkim na miłość. Jest to k

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Agnieszka | 2014-07-30
Przeczytana: 24 lipca 2014

"Miłość wyraża się czynami, a nie reakcjami"

Książka ukazująca podstawowe potrzeby kobiet i mężczyzn oraz sposoby ich zaspokajania. Autor bardzo dokładnie przeanalizował biblijne wezwanie do miłości i szacunku, rozłożył je na czynniki pierwsze, ubogacił wieloma przykładami. Jestem pod wrażeniem, mimo, że niektóre rzeczy mi, jako kobiecie, wydają się "dziwne". Zdecydowanie książka inspirująca, ujmująca głębią treści, warta rozważenia.

Wiola | 2011-07-19
Przeczytana: 17 sierpnia 2010

bardzo życiowa książka. Czytaliśmy razem z mężem, czytałam sama. Zmienia podejście do wielu rzeczy. Cenna pozycja.

kozul | 2012-04-05
| 2011-10-19