Okładka książki Miłość i szacunek. O tym, czego w związku potrzeba jemu, a czego – jej

Miłość i szacunek. O tym, czego w związku potrzeba jemu, a czego – jej

Autor:
typ
papier
8 (4 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Dlaczego czasami wzajemne oczekiwania związanych ze sobą osób rozmijają się, i mimo najlepszych chęci wzajemna relacja zamyka się w błędnym kole stale powtarzanych problemów, kłótni i rozczarowań? Dr Emerson Emmerichs przekonuje, że przyczyną jest odmienna konstrukcja psychiczna mężczyzn i kobiet i związane z tym odmienne priorytety i oczekiwania. Mówiąc skrótowo, mężczyzna oczekuje, że w związku otrzyma przede wszystkim szacunek, kobieta natomiast liczy przede wszystkim na miłość. Jest to k

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Wiola | 2011-07-19
Przeczytana: 17 sierpnia 2010

bardzo życiowa książka. Czytaliśmy razem z mężem, czytałam sama. Zmienia podejście do wielu rzeczy. Cenna pozycja.

kozul | 2012-04-05
Sławek | 2011-10-19