Gdy dziecko nie chce spać

Wydawnictwo: WAM
poradniki

Poradnik Gdy dziecko nie chce spać skierowany jest przede wszystkim do rodziców, opiekunów i wychowawców małych dzieci. zawiera sprawdzone i praktyczne rady, w jaki sposób skutecznie nauczyć dziecko spać. Autorka w przystępny sposób analizuje przyczyny zaburzeń snu u dzieci, wskazując na brak zaspokojenia fundamentalnych potrzeb dzieci: potrzeby pewności i poczucia bezpieczeństwa, stałości i niezmienności miejsca i rytmu. Dzięki tej książce swoistemu drogowskazowi uzyskają Państwo poczucie pewności podczas opieki nad dziećmi, dzięki czemu będą mogli Państwo uniknąć męczącego stresu i czerpać radość z posiadania potomstwa. (od tłumacza)

Ewa | 2012-04-02
Przeczytana: 20 kwietnia 2012