Seks i zmysłowy kochanek

Wydawnictwo: G+J
5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

W tej książce, będącej kontynuacją Idealnych kochanków, Mabel Iam odkrywa bliskie powiązania seksualności z ekstazą duchową i podaje sposób na osiągnięcie szczęścia w związku na poziomie fizycznym i duchowym. Objaśnia, jak odkryć boską magię seksu i miłości, ucząc się technik masażu oraz zastosowania energii seksualnej i wizualizacji w celu pogłębienia więzi z kochankiem. Opisane medytacje dla par pozwolą od nowa rozbudzić miłość i odkryć tajemnice doskonalenia życia erotycznego. Celem tej książki jest zbudowanie niepowtarzalnego związku oraz rozwój duchowy przez miłość i seks, które dają spełnienie we wszystkich aspektach życia.

Sklep
Format
Cena

• Zielone migdały, czyli po co światu Kurdowie
  • Dobry kłamca
  • Niewypowiedziane słowa
  • Amber
  • Porąb i spal. Wszystko co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie
  • Arystokratka w ukropie
  • Życie i śmierć
  • W drodze nad Morze Żółte
  • Podróż różowych delfinów. Wyprawa do Amazonii
  • Dotrzymana obietnica
Zielone migdały, czyli po co światu Kurdowie
Paweł Smoleński

6,93 (14 ocen i opinii)
Amber
Gail McHugh

7,85 (84 ocen i opinii)
Porąb i spal. Wszystko co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie
Lars Mytting

Dotrzymana obietnica
Jill Anderson

7,03 (30 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
ZaczytanaMery | 2011-05-15
Przeczytana: 15 maja 2011

"Sex i zmysłowy kochanek" to kolejny po "Idealnych kochankach" poradnik Mabel Iam znanej psychoterapeutki zajmującej się uzdrawianiem związków miłosnych, która w swych książkach odkrywa przed nami metody na osiągnięcie szczęścia w związku.

Mabel Iam w bardzo przejrzysty i czytelny sposób odkrywa przed nami metody, dzięki którym możemy udoskonalić swoje życie erotyczne, rozbudzić na nowo miłość, ale przede wszystkim zbudować niepowtarzalny związek nie tylko na poziomi fizycznym, ale i duchowym.

Autorka uświadamia nam, iż niewiele osób zdaje sobie sprawę jak wiele dla pogłębienia związku między partnerami może zdziałać masaż bądź zastosowanie olejków eterycznych. Analiza snów erotycznych oraz opisana medytacja dla par pozwoli natomiast rozbudzić na nowo miłość i odkryć tajemnice doskonalenia życia erotycznego. To tylko niektóre z metod opisanych w poradniku jednak jak pisze autorka są bardzo ważnymi elementami w drodze do osiągnięcia harmonii między miłością a sexem gdyż dają...

GirlTiger | 2011-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2011