Seks i zmysłowy kochanek

Wydawnictwo: G+J
5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

W tej książce, będącej kontynuacją Idealnych kochanków, Mabel Iam odkrywa bliskie powiązania seksualności z ekstazą duchową i podaje sposób na osiągnięcie szczęścia w związku na poziomie fizycznym i duchowym. Objaśnia, jak odkryć boską magię seksu i miłości, ucząc się technik masażu oraz zastosowania energii seksualnej i wizualizacji w celu pogłębienia więzi z kochankiem. Opisane medytacje dla par pozwolą od nowa rozbudzić miłość i odkryć tajemnice doskonalenia życia erotycznego. Celem tej książki jest zbudowanie niepowtarzalnego związku oraz rozwój duchowy przez miłość i seks, które dają spełnienie we wszystkich aspektach życia.

• Przekonaj mnie, że to ty
  • Niebezpieczne kłamstwa
  • Tajemniczy brat
  • Stalker
  • Czarne liście
  • Dziewczyna z Bostonu
  • Raz na zawsze
  • Mężczyźni z różowym trójkątem
  • Przepisy na miłość i zbrodnię
  • Mniej złości, więcej miłości
  • Ojciec '44
  • Wstyd
  • Piękny sekret
  • Droga do domu
  • Serce pasowało. Opowieść o polskiej transplantologii
  • Twoim śladem
Przekonaj mnie, że to ty
Anna Karpińska

7 (21 ocen i opinii)
Mężczyźni z różowym trójkątem
Josef Kohout , Heinz Heger

7,97 (37 ocen i opinii)
Przepisy na miłość i zbrodnię
Sally Andrew

6,72 (234 ocen i opinii)
Droga do domu
Yaa Gyasi

8 (65 ocen i opinii)
Serce pasowało. Opowieść o polskiej transplantologii
Anna Mateja

7,55 (22 ocen i opinii)
Twoim śladem
A. Meredith Walters

7,98 (42 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
ZaczytanaMery | 2011-05-15
Przeczytana: 15 maja 2011

"Sex i zmysłowy kochanek" to kolejny po "Idealnych kochankach" poradnik Mabel Iam znanej psychoterapeutki zajmującej się uzdrawianiem związków miłosnych, która w swych książkach odkrywa przed nami metody na osiągnięcie szczęścia w związku.

Mabel Iam w bardzo przejrzysty i czytelny sposób odkrywa przed nami metody, dzięki którym możemy udoskonalić swoje życie erotyczne, rozbudzić na nowo miłość, ale przede wszystkim zbudować niepowtarzalny związek nie tylko na poziomi fizycznym, ale i duchowym.

Autorka uświadamia nam, iż niewiele osób zdaje sobie sprawę jak wiele dla pogłębienia związku między partnerami może zdziałać masaż bądź zastosowanie olejków eterycznych. Analiza snów erotycznych oraz opisana medytacja dla par pozwoli natomiast rozbudzić na nowo miłość i odkryć tajemnice doskonalenia życia erotycznego. To tylko niektóre z metod opisanych w poradniku jednak jak pisze autorka są bardzo ważnymi elementami w drodze do osiągnięcia harmonii między miłością a sexem gdyż dają...

GirlTiger | 2011-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2011