Seks i zmysłowy kochanek

Wydawnictwo: G+J
5 (2 ocen i 1 opinia)
poradniki

W tej książce, będącej kontynuacją Idealnych kochanków, Mabel Iam odkrywa bliskie powiązania seksualności z ekstazą duchową i podaje sposób na osiągnięcie szczęścia w związku na poziomie fizycznym i duchowym. Objaśnia, jak odkryć boską magię seksu i miłości, ucząc się technik masażu oraz zastosowania energii seksualnej i wizualizacji w celu pogłębienia więzi z kochankiem. Opisane medytacje dla par pozwolą od nowa rozbudzić miłość i odkryć tajemnice doskonalenia życia erotycznego. Celem tej książki jest zbudowanie niepowtarzalnego związku oraz rozwój duchowy przez miłość i seks, które dają spełnienie we wszystkich aspektach życia.

Sklep

• Podziemny labirynt
  • Z jednym wyjątkiem
  • Powrót do Daringham Hall
  • Etta i Otto i Russell i James
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • Dom po drugiej stronie lustra
  • Nie ma nieba
  • Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
  • Tajemnica domu Helclów
  • Ekspozycja
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

6,85 (144 ocen i opinii)
Etta i Otto i Russell i James
Emma Hooper

7,5 (2 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

8 (9 ocen i opinii)
Dom po drugiej stronie lustra
Vanessa Tait

6,4 (10 ocen i opinii)
Nie ma nieba
Jolanta Kosowska

8,57 (7 ocen i opinii)
Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
Andrew Motion

Ekspozycja
Remigiusz Mróz

8,4 (5 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
ZaczytanaMery | 2011-05-15
Przeczytana: 15 maja 2011

"Sex i zmysłowy kochanek" to kolejny po "Idealnych kochankach" poradnik Mabel Iam znanej psychoterapeutki zajmującej się uzdrawianiem związków miłosnych, która w swych książkach odkrywa przed nami metody na osiągnięcie szczęścia w związku.

Mabel Iam w bardzo przejrzysty i czytelny sposób odkrywa przed nami metody, dzięki którym możemy udoskonalić swoje życie erotyczne, rozbudzić na nowo miłość, ale przede wszystkim zbudować niepowtarzalny związek nie tylko na poziomi fizycznym, ale i duchowym.

Autorka uświadamia nam, iż niewiele osób zdaje sobie sprawę jak wiele dla pogłębienia związku między partnerami może zdziałać masaż bądź zastosowanie olejków eterycznych. Analiza snów erotycznych oraz opisana medytacja dla par pozwoli natomiast rozbudzić na nowo miłość i odkryć tajemnice doskonalenia życia erotycznego. To tylko niektóre z metod opisanych w poradniku jednak jak pisze autorka są bardzo ważnymi elementami w drodze do osiągnięcia harmonii między miłością a sexem gdyż dają...

GirlTiger | 2011-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2011