Clematis i inne pnącza ogrodowe

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
flora i fauna

Jedyne w Polsce kompletne opracowanie dotyczące powojników i pnączy Dowiesz się z niego wszystkiego o uprawie pnączy w polskich warunkach klimatycznych W poradniku przeczytasz:dlaczego warto mieć pnącza w ogrodzie, jak je sadzić i pielęgnować, jak walczyć z chorobami i szkodnikami, jakie czynności musisz wykonać w każdym miesiącu, jaka jest budowa kwiatów i liści. Dzięki katalogowi poznasz wszystkie rodzaje, gatunki i odmiany uprawianych w Polsce pnączy. Każdy gatunek i odmianę zilustrowano kilkoma fotografiami: kwiatów, liści i owoców. Widząc zdjęcia, doskonale wiesz, co kupujesz. Obszerne zestawienia nauczą cię, jak dobierać pnącza do własnego ogrodu. Dowiesz się, które gatunki nadają się do ozdobienia placu zabaw, którymi upiększyć płot lub ścianę, a także dzięki informacjom o kolorystyce liści i kwiatów jak komponować pnącza z pozostałymi roślinami w ogrodzie. Clematis i inne pnącza ogrodowe zaspokoi potrzeby wymagających, zaawansowanych ogrodników, a początkujących dzięki przystępnej treści nauczy podstaw.

ewasia | 2016-07-19
Tiamat | 2013-01-27